Jeśli jeszcze nie zauważyliście, to śpieszymy donieść o zmianach, które zachodzą na naszym portalu! Naszym celem jest codziennie dostarczać Wam wartościowe artykuły! A razem z nimi rozwijać cały portal!

Platformy Smart Home

Na początku mieliśmy newsy, recenzje i poradniki. Z czasem jednak, gdy zaczęło przybywać artykułów z Home Assistant, dodaliśmy specjalną zakładkę. Później pojawił się HomeBridge i on również wskoczył do menu! A w kolejce czekały kolejne platformy, choć miejsca było brak 😉

W związku z tym powstała rozwijana lista “Smart Home”! Znajdziecie tam wszystkie platformy, które testujemy lub wdrażamy. Poniżej ich aktualna lista, która z czasem będzie się dalej rozwijać:

  1. Fibaro.
  2. Google Home.
  3. Home Assistant.
  4. HomeBridge.
  5. HomeKit.
  6. Xiaomi Home (dawniej Mi Home).

Mamy też dla Was zagadkę. Na naszej grupie Facebook Smart Home zrobiliśmy ankietę, jaki system aktualnie posiadają nasi czytelnicy. Zgadniecie, który jest najpopularniejszy? Odpowiedź znajdziecie na grupie 🙂

IoT – Internet of Things

IoT bardzo mocno przenika się z tematyką Smart Home. Nasze inteligentne domy kiedyś będą mogły być częścią inteligentnych miast. A my uwielbiamy o tym pisać! W związku z tym powstała nowa kategoria – “IOT”. Znajdziecie w niej wszystkie artykuły ze świata internetu rzeczy. Zarówno z Polski, jak i całego świata. Inteligentne miasta, sieć 5G, komunikacja pomiędzy produktami, cała infrastruktura. Świat IoT jest gigantyczny i fascynujący! Dlatego właśnie będziemy Wam przedstawiać najciekawsze artykuły oraz newsy!

Wkrótce jeszcze więcej!

A to nie wszystko! Szykujemy dla Was wiele niespodzianek! Wkrótce też przedstawimy Wam naszych kolejnych redaktorów i projektantów, którzy dzielnie zgłębiają dla Was świat Smart!

Ale wszystko w swoim czasie 🙂

Pozdrawia

Zespół SmartMe


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe