30 Września Google pokaże swoje nowe produkty – telefony, głośnik oraz przystawkę. Jednak, dzięki naszemu czytelnikowi, który wychwycił kilka ciekawych zmian w sklepie Google możemy mieć większy news, którym jest Google Store w Polsce!

Google Store to jak sama nazwa wskazuje sklep Google. Możemy w nim znaleźć wszystkie produkty i usługi Google, w tym te, które dobrze znamy jak dysk Google, czy Android Auto. Nasz czytelnik Jarek, zauważył jednak pewną ważną zmianę. Przy części produktów, które dotychczas były niedostępne pojawiły się opcje: “Zacznij używać”.

Chromecast, Pixel Slate i Google WiFi

Trzy usługi na które zwróciliśmy uwagę to Chromecast, Pixel Slate oraz Google WiFi. Google WiFi to jedna z usług Google na które mocno czekam i które mogłyby nieźle namieszać na rynku! Zmiana opcji z “Więcej informacji” – “Zacznij używać” może być tu kluczowa.

Czy 30 września okaże się, że Google szerzej rozwinie się również na naszym rynku? Okazja jest idealna, więc możnaby to fajnie zgrać. Póki co wysłaliśmy oficjalne zapytanie do Google, czy faktycznie oznacza to, że ich kolejne usługi się u nas pojawią. Niestety, po wybraniu opcji wykorzystywania dalej dostajemy informację, że nasz region nie jest obsługiwany. Ale może do czasu 😉

A jeśli Wy znajdziecie ważną informację technologiczną to również do nas napiszcie na [email protected]


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty