Wybór idealnego prezentu pod choinkę bywa kłopotliwy. Każdy ma inny gust i zainteresowania, co sprawia że niełatwo jest kupić dla wszystkich przemyślane prezenty. Jest jednak coś, z czym każdy może się zgodzić – pragnienie, aby zapewnić bezpieczeństwo ludziom i rzeczom, które kochamy najbardziej. 

Yale, dostawca inteligentnych zabezpieczeń domowych, oferuje różnorodne produkty, które w te święta pomogą spełnić oczekiwania każdego. A dla tych, którzy nie wyobrażają sobie urządzenia zabezpieczającego jako prezentu, firma Yale stworzyła trzy profile potencjalnych odbiorców prezentów, aby dokładnie pokazać, w jaki sposób oferowane przez nią urządzenia mogą zapewnić wszystkim cichą noc zarówno w Boże Narodzenie, jak i przez cały rok.

Zabiegani rodzice

Rodzice są zabiegani nie tylko w okresie Bożego Narodzenia. Napięty harmonogram całej rodziny jest nie lada wyzwaniem o każdej porze roku. Na szczęście urządzenia zabezpieczające Yale to idealny prezent, który może sprawić, że życie codzienne rodziny będzie się toczyć sprawniej i bezpieczniej.

W okresie świątecznym chcemy spędzać czas z ludźmi, na których nam zależy. Dla rodziców nastolatków oznacza to urwanie głowy podczas świątecznych przygotowań. Muszą także zadbać o bezpieczne wyjścia i powroty dzieci do domu, gdy te będą spotykać się z przyjaciółmi. Inteligentny zamek Linus® pozwala przydzielać wirtualne klucze i kody dostępu zaufanym członkom rodziny i przyjaciołom, eliminując potrzebę posiadania kluczy. Dzięki temu dostęp do domu dla całej rodziny jest dużo łatwiejszy! Nastolatek może spokojnie wyjść, a po powrocie wejść do domu korzystając ze swojego telefonu lub kodu ustawionego przez rodziców na inteligentną klawiaturę Yale. Z Linusem® okres dorastania jest bezpieczniejszy, a rodzice nie muszą się zamartwiać.

Za pomocą cyfrowego wizjera Yale można sprawdzić, kto jest za drzwiami, bez konieczności ich otwierania. Wyświetlacz LCD jest zasilany baterią i łatwy do zainstalowania na większości drzwi. Urządzenie rejestruje wyraźny materiał wideo na żywo, a wyświetlacz LCD, zastępując klasyczny wizjer drzwiowy, pokazuje osoby stojące przed drzwiami. Idealny gadżet dający pewność, że dzieci otwierają drzwi tylko osobom, które znają, gdy ich rodzice są zajęci przygotowywaniem domu na rodzinne spotkania świąteczne i nie tylko.

Sejfy Yale są praktyczne dla rodziców, którzy chcą chronić ważne dokumenty lub cenne pamiątki rodzinne i biżuterię. W zależności od osobistych preferencji i modelu, sejfy można otwierać przy pomocy klucza, odcisków palców lub kodu dostępu.

Yale oferuje szeroką gamę sejfów o różnych rozmiarach i poziomach zabezpieczeń, w tym drzwi zabezpieczone przed manipulacją, wzmocnione zawiasy i blokadę po wielokrotnych nieudanych próbach otwarcia. Sejf Yale może być również przydatny do schowania przed wzrokiem dzieci przedmiotów takich jak prezenty gwiazdkowe, których nie powinny znaleźć przed Wigilią!

Miłośnik sportu

Wszyscy znamy kogoś, kto jest pasjonatem sportu i fitness. Typowym podejściem do prezentów byłby zakup odzieży sportowej lub sprzętu do ćwiczeń, ale są to prawdopodobnie rzeczy, których nasz sportowiec już ma za dużo. Spośród inteligentnych urządzeń Yale możemy jednak wybrać coś wyjątkowego, a jednocześnie odpowiedniego do stylu życia.

Wraz ze zbliżającym się nowym rokiem wiele osób stawia sobie wyzwania, aby poprawić swoją sylwetkę i kondycję. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje biegacz, jest powrót do domu i stwierdzenie że zgubił klucze, co oznacza ponowne przebycie trasy w nadziei na ich znalezienie. Zamek Linus® sam odrygluje drzwi w momencie, gdy wykryje w pobliżu telefon zarejestrowanego użytkownika lub inteligentne urządzenie, takie jak Apple Watch i wpuści go do domu bez użycia rąk i bez klucza. Biegacz może więc spokojnie skupić się na bieganiu i oczyszczaniu umysłu, bez niepotrzebnego stresu związanego z koniecznością pilnowania kluczy.

Jeśli ukochana osoba zainwestowała w wysokiej jakości zestaw domowej siłowni, będzie chciała mieć pewność, że ten drogi sprzęt jest dobrze chroniony. Wybierając prezent z serii inteligentnych kamer Yale pomożesz zabezpieczyć siłownię i cały dom. W pełni sterowane za pomocą aplikacji Yale View kamery pozwalają dowolnie ustawiać funkcje wykrywania i monitoringu, dając kompleksową ochronę każdej nieruchomości wewnątrz i na zewnątrz, bez miesięcznych opłat. Kamera wewnętrzna Pan & Tilt jest idealna do ochrony domowego sprzętu do ćwiczeń. Można ją obracać, aby zobaczyć całe pomieszczenie lub skupić się na najdroższym sprzęcie, zabezpieczając również przed zwiększonym ryzykiem włamań w okresie świątecznym.

Miłośnik zwierząt

Prawdziwy miłośnik zwierząt wśród naszych bliskich prawdopodobnie ma już zaplanowany sposób na rozpieszczenie swojego pupila w tegoroczne święta. Wybierz więc prezent, który pomoże chronić zwierzaka i sprawdzać co u niego w ciągu dnia.

Niestety ​​nie zawsze możemy być w domu by wyprowadzić ukochanego psa na codzienny spacer. Zamek Linus® Smart Lock podarowany bliskiej osobie umożliwi jej przyznawanie wirtualnych kluczy i kodów przyjaciołom lub osobie wyprowadzającej psa, aby mogli z łatwością dostać się do domu i bez problemu wyprowadzić psa na spacer, zapewniając mu dobrą opiekę przez cały czas.

Kamery wewnętrzne Yale to świetny prezent dla przyjaciół lub rodziny szukającej sposobów na komunikację ze swoim pupilem. Funkcja dwukierunkowej transmisji dźwięku pozwala użytkownikom komunikować się ze zwierzętami czekającymi w domu na ich powrót, podczas gdy podgląd HD na żywo oznacza, że ​​mogą do nich zaglądać w dowolnym momencie dnia, z dowolnego miejsca na świecie!

Te przykłady ilustrują zaledwie kilka z wielu możliwości, jakie oferują inteligentne urządzenia zabezpieczające od firmy Yale, bez względu na to, jaki styl życia prowadzą nasi bliscy. Korzystając z bogatej oferty urządzeń do ochrony domu Yale, podaruj w prezencie cichą i bezpieczną noc w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia i nie tylko!

 

Źródło materiału i zdjęcia: Hopscotch Europe

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz