Wiosna kojarzy się ze zmianami. To doskonała pora, by zacząć wszystko od nowa. Porządki wiosenne, przeprowadzka czy remont domu – istnieje wiele sposobów na odświeżenie domu tej wiosny, a przy okazji na poprawę bezpieczeństwa za pomocą urządzeń zabezpieczających dla domu Yale.

Firma Yale przedstawia poniżej kilka sposobów, dzięki którym ich wiodące produkty zabezpieczające mogą poprawić konsumentom samopoczucie tej wiosny, zapewniając większe bezpieczeństwo dla domu i rodziny, niezależnie od tego, jak zdecydują się spędzać czas. 

Większe bezpieczeństwo podczas wiosennych porządków i remontu domu

Ponieważ wiosna to czas zmian, wielu z nas traktuje przygotowania do lata jako pretekst do odnowienia domu. I choć ta pora roku tradycyjnie kojarzy się z wiosennymi porządkami, jest to również okres, w którym przeprowadza się najwięcej prac remontowych, a wykonawcy podają, że sezon trwa od marca do września. Niezależnie od tego, czy robimy generalne porządki, czy też przeprowadzamy naprawy, Yale może pomóc w poprawieniu bezpieczeństwa domu i całej rodziny.

Inteligentny zamek do szafki Yale ułatwi zabezpieczenie domu przed dziećmi podczas sprzątania czy remontu, kiedy niebezpieczne narzędzia i środki czystości schowane będą

w zamkniętej szafce. Zamek można w pełni kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej Yale Access, która umożliwia użytkownikom otwieranie, zamykanie i udostępnianie wirtualnych kluczy do szafek zaufanym osobom, takim jak zatrudnieni fachowcy lub osoby sprzątające. Powiadomienia wysyłane bezpośrednio na telefon, pozwalają zobaczyć dokładnie, kiedy szafki były otwierane. Jeśli więc w domu panuje ogólne zamieszanie z powodu robót budowlanych lub gruntownego sprzątania, rodzice zawsze mogą być pewni, że najbardziej niebezpieczne przedmioty są trzymane z dala od ich dzieci.

 cab lock 45

 

Bezpieczny dom to przyjemniej spędzony czas w ogrodzie

Wiosna to najbardziej radosna pora roku. Kiedy na dworze jest cieplej, a dni stają się coraz dłuższe, zaczynamy spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Zamek Linus® Smart Lock pomoże przyjemniej spędzać czas  w ogrodzie.

Linus® można ustawić tak, aby ryglował drzwi w momencie ich zamknięcia, zapewniając tym samym lepszą ochronę domu, gdy domownicy spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu. A tym, którzy oczekują gości na Wielkanoc, lub planują spotkania podczas cieplejszych weekendów, Linus® umożliwia łatwe wpuszczanie i wypuszczanie gości z domu za naciśnięciem jednego przycisku za pomocą aplikacji Yale Access. Jeśli więc użytkownicy zajęci przygotowywaniem obiadu lub zabawianiem gości nie mają możliwości osobiście otworzyć drzwi, mogą to zrobić za pomocą aplikacji lub wybranego asystenta głosowego. Linus® natychmiastowo poprawia komfort każdego spotkania rodzinnego, pomagając sprawniej prowadzić dom oraz czerpać więcej radości z czasu spędzanego na zewnątrz, gdy wieczory stają się dłuższe.

A dla właścicieli domów, którzy potrzebują lepszej ochrony budynków zewnętrznych lub szopy w ogrodzie, kłódki Yale o standardowym, wysokim i maksymalnym poziomie zabezpieczenia zapewnią ochronę ich mienia. Różne poziomy zabezpieczeń umożliwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników. Kłódki Yale są również odporne na działanie czynników atmosferycznych, co pozwala im stawić czoła wyzwaniom nieprzewidywalnej wiosennej pogody.

 

Yale_SpringGlobal_220302_07-2424

Bezpieczne przechowywanie cennych przedmiotów zmniejsza ryzyko włamań

W ubiegłym roku nastąpił znaczny wzrost liczby podróżujących – 3 na 4 Europejczyków odbywało wycieczki wiosną i latem. Zbliżające się ferie szkolne i atrakcyjne oferty dostępne w miesiącach poprzedzających szczyt letniego sezonu to okazja na zasłużony i przyjemny wyjazd, a dzięki inteligentnym urządzeniom Yale nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo domu.

Inteligentny sejf Yale oferuje konsumentom wygodne rozwiązanie do przechowywania, które umożliwia sprawdzanie, kto ma do niego dostęp, przydzielanie stałych lub tymczasowych kodów dostępu zaufanym osobom oraz otrzymywanie powiadomień o otwarciu sejfu, a wszystko to za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji Yale Access. Smart Safe posiada wzmocnione drzwi, które uniemożliwiają użycie narzędzi do ich otwarcia. Wyposażony jest również w mechanizm blokujący z dwoma ryglami odpornymi na piłowanie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, alarm sejfu włącza się po 5 nieudanych próbach otwarcia, aktywując jednocześnie 5-minutowy tryb blokady, który uniemożliwia dostęp niepowołanym osobom. Zapewnia to użytkownikom ochronę cennych przedmiotów podczas podróży, a jeśli podróż nie wchodzi w grę, stanowi praktyczne miejsce do przechowywania przedmiotów tak, aby nic nie leżało na widoku, podczas gdy oni spędzają czas w ogrodzie, zmniejszając ogólne ryzyko włamań.

YaleHome_050521_19_SmartSafe_0804

Aby zadbać o odpowiednią ochronę Twojego domu i ogrodu, Yale proponuje szereg atrakcyjnych ofert na produkty zabezpieczające do domu!

Źródło materiału i zdjęć: Hopscotch Europe PR

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz