Pod koniec ostatniego roku kibice mieli okazję śledzić emocjonujące mecze piłki nożnej na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze 2022™. 32 piłkarskie drużyny konkurowały między sobą o wejście do finału, który odbył się 18 grudnia i podczas którego Argentyna pokonała Francję, zdobywając swój trzeci puchar Mistrzostw Świata FIFA™.

W tym trudnym roku, w którym ludzie na całym świecie muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami, współpraca pomiędzy vivo i FIFA pozwoliła połączyć ludzi, tak aby mogli wspólnie cieszyć się i budować więzi między sobą. Realizowane przez vivo kampanie były prowadzone etapami, aby kibice z całego świata mogli razem przeżywać niezapomniane, emocjonujące chwile na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze 2022™.

Udane kampanie wyzwalają kreatywność na całym świecie

Podczas turnieju – vivo pozwoliło kibicom uchwycić swoją radość z oglądania fantastycznych rozgrywek i podzielić się wyjątkowymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną.

Na pierwszym etapie kampanii #vivoGiveItAShot 10 najbardziej kreatywnych uczestników miało szansę wygrać telefon vivo i piłkę. Kibice mieli za zadanie opublikować na Instagramie zdjęcia lub filmy zawierające elementy związane z vivo lub piłką nożną z hashtagiem #vivoGiveItaShot. Drugi etap kampanii wystartował 14 listopada i zakończy się 31 grudnia. W tym czasie uczestnicy mogą dzielić się z innymi chwilami, które warto świętować, używając specjalnych filtrów vivo i oznaczając swoje zdjęcia i filmy na TikToku hashtagiem #vivoGiveItAShot, aby wygrać ekskluzywne gadżety vivo lub FIFA.

Firma vivo prowadzi również Fan Photographer Program, w ramach którego zaprosiła specjalnych gości do oglądania Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™ na żywo na stadionach. Była to dla nich niepowtarzalna okazja, by móc śledzić piłkarskie rozgrywki tak blisko, jak nigdy dotąd.

Siła wspólnoty tworzy niezapomniany festiwal

Łącząc pasje do piłki nożnej i muzyki, marka vivo zbliżyła do siebie kibiców z całego świata na imprezie FIFA Fan FestivalTM, na której DJ Khaled Mamdouh i DJ Cosmicat – dwaj znani DJ-e z Bliskiego Wschodu – wystąpili przed tysiącami kibiców w ciągu czterech różnych dni Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™. DJ-e w towarzystwie tancerzy z flagami zagrali klasyczne hity i niesamowite remiksy, maksymalnie podkręcając temperaturę imprezy.

Oprócz tego vivo pełni kluczową rolę w pomyślnej organizacji turnieju. Marka wyposażyła personel Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™ w swoje najlepsze w branży flagowe smartfony, aby ułatwić mu pracę podczas imprezy dzięki najnowocześniejszym technologiom.

– Jako producent oficjalnego smartfona Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™ jesteśmy dumni z istotnej roli, jaką odegraliśmy, aby zapewnić sukces tej ważnej imprezy sportowej. Nasza współpraca z FIFA pozwala łączyć kibiców z całego świata – powiedział Spark Ni, starszy wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w vivo. – Dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych do przełamywania barier prowadzone przez nas na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze 2022™ kampanie zyskały gigantyczną popularność wśród kibiców wszystkich ras i płci. Wierzymy, że strategiczny marketing sportowy może stać się dla vivo ważnym kanałem, poprzez który firma będzie mogła zaprezentować swoją wiodącą technologię smartfonów i innowacje w tej dziedzinie szerszemu gronu odbiorców z całego świata.

Źródło i zdjęcia: FleishmanHillard

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz