Najnowszy model marki vivo został opracowany wspólnie z firmą ZEISS, dzięki czemu oferuje profesjonalny system obrazowania i flagową wydajność. vivo pisze, że wszystko to jest, by umożliwić użytkownikom wykonanie idealnego ujęcia zawsze i wszędzie.

Urządzenie posiada tylny aparat z powłoką T*Coating firmy ZEISS, wspartym nowym chipem vivo V1+, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do przetwarzania obrazów i filmów, aby poprawić oświetlenie i szczegółowość. W efekcie X80 Pro umożliwia wykonanie zdjęć w naturalnych kolorach i kinowym stylu. Możliwości fotograficzne to jednak nie wszystko, vivo X80 Pro łączy je z najmocniejszą specyfikacją, w której znajdziemy procesor Snapdragon 8 Gen 1, wyświetlacz E5 Ultra Vision, technologię Liquid Cooling Vapor Chamber, obszerny, ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, baterię z możliwością ładowania przewodowego i bezprzewodowego (odpowiednio FlashCharge 80W i 50W) oraz materiały premium, takie jak metalowa ramka, czy tylna obudowa wykonana z odpornego szkła fluorytowego AG o matowo-ceramicznym wykończeniu.

Osoby, które kupią vivo X80 Pro mogą na start skorzystać ze specjalnej promocyjnej oferty na www.promocjavivo.pl i otrzymać dwa wartościowe prezenty – słuchawki vivo TWS 2 ANC oraz ładowarkę bezprzewodową Wireless FlashCharge 50W bez dodatkowych kosztów. Specjalna oferta dostępna będzie do 31 lipca 2022 lub do wyczerpania zapasów.

Źródło i zdjęcia: Informacja prasowa

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz