Był już unboxing, była zwykła recenzja, więc czas na wideorecenzję! Rolety IKEA Fyrtur już na naszym kanale YouTube. Wchodźcie i oglądajcie!


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

2 myśli na “Rolety IKEA Fyrtur – wideorecenzja

 1. szamanm pisze:

  Siema Ariel, strasznie fajny temat, obejrzałem wideo i brakuje mi tylko troszkę informacji odnośnie samych zasłon, a nie samej apki – jak długo bedą działać na baterii? Czy jest gdzieś podgląd naładowania baterii? Jak szybko trwa zamknięcie i otwarcie, i czy praca silnika jest głośna? Czy jest możliwość “ręcznego” zamknięcia zasłony?

  A same zasłony – Czy przepuszczają światło? Są ciemne, więc boję się też, że będą się bardziej nagrzewać niż moje aktualne “manualne” białe zasłony.

  No i trzeci temat – Czy kiedy sparuję się z roletami na swoim iPhone’ie, czy żona będzie mogła także połączyć się z nimi na swoim Androidzie? Co swoją drogą jest szerszym tematem odnośnie smart rzeczy – jestem ciekaw twojego doświadczenia np odnośnie żarówek – mi udało się tylko z 1 telefonem podłączyć (łącząc je bezpośrednio z Apple Dom).

  1. SmartMe pisze:

   Co do baterii to zależy od użytkowania. Minimum 6 miesięcy. Silnik jest bardzo cichy, kompletnie nie przeszkadza, zamknięcie / otwarcie trwa 34 sekundy. Co rozumiesz przez ręczne zamknięcia? Pociągnąć? Lepiej nie, bo możesz rozwalić silnik.

   Nie mam problemu z nagrzewaniem się. Światło u mnie przepuszczają bo jest szpara na dole, ale same w sobie są bardzo szczelne.

   Parujesz je z bramką IKEA pod jednym IKEA i tam robisz integracje z Google Home i Apple Dom. To musi być jedno konto (jedno takie i jedno takie), ale możesz np. podzielić się z nią dostępem do swojego domu i załatwione 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *