Czy wiesz, że początek lata to okres, w którym ludzie najczęściej przeprowadzają się lub sprzedają swoje domy? Jeśli jesteś nowym właścicielem domu, pewność, że Twój dom jest jak najlepiej zabezpieczony, jest niezmiernie ważna. Dotyczy to również każdego, kto niedawno kupił nieruchomość pod wynajem, ponieważ zapewnienie bezpieczeństwa najemcom lokalu jest równie ważne.

Yale przygotowało listę praktycznych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, które pomogą Ci zadbać o to, by Twój nowy dom miał wszystko co jest potrzebne do ochrony najbardziej ukochanych osób i rzeczy.

Wymień zamki w nowym domu

Jednym z ważniejszych kroków dla każdego, kto się przeprowadza, jest wymiana zamków. Poprzedni właściciele mogli dać dowolną liczbę zapasowych kluczy każdemu, kto potrzebował dostępu. Oznacza to, że po przejęciu nieruchomości nie wiesz, kto może mieć klucze do Twojego domu. Wymiana zamków to czasochłonne, ale ważne przedsięwzięcie. Może warto więc wykorzystać tę okazję i założyć inteligentny zamek?

Zamek Linusoferuje takie funkcje jak możliwość przydzielania wirtualnych kluczy oraz automatyczne ryglowanie i odryglowywanie, otwierając nowe możliwości dla całej rodziny. Zapewnia to jej członkom większą swobodę, a jednocześnie daje wyższy poziom bezpieczeństwa, ponieważ użytkownicy mogą sprawdzać stan blokady swoich drzwi z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Yale Access. Zamek pozwala im kontrolować dostęp do domu, zapewniając, że tylko zaufane osoby mogą wejść do środka za pomocą wirtualnych kluczy w telefonie lub kodu na inteligentnej klawiaturze Yale.

Inteligentne oświetlenie to oszczędność pieniędzy i większe poczucie bezpieczeństwa

Inteligentny zamek można połączyć z inteligentnym oświetleniem. Można je zaprogramować tak, aby światło w domu włączało się w momencie otwarcia drzwi, eliminując potrzebę szukania kluczy po ciemku i zapewniając oświetlone wejście do domu. Inteligentne oświetlenie można również ustawić tak, aby włączało się i wyłączało w określonych przez Ciebie momentach, by patrzący z zewnątrz myśleli, że jesteś w domu, co zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

Po wprowadzeniu do nowego domu, może się zdarzyć, że zapomnisz wyłączyć światło, narażając się na wysokie rachunki za prąd. Zamek Linus pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Dzięki jego integracji z inteligentnym oświetleniem Philips Hue światła wyłączą się automatycznie w momencie zaryglowania drzwi po wyjściu. Wynajmujesz swoją nieruchomość? Twoich gości powita zaświecone światło, które włączy się przy otwieraniu drzwi. Będą mogli również sterować jasnością żarówek Philips Hue, umożliwiając stworzenie przytulnej atmosfery.

Zainwestuj w wysokiej jakości domowy system alarmowy

Kupno nowego domu to idealny czas, by pomyśleć o jego ochronie. Skorzystaj z tej okazji i podnieś poziom zabezpieczenia domu za pomocą inteligentnego alarmu! Inteligentny alarm domowy Yale Sync jest łatwy w instalacji i można nim w pełni sterować korzystając z aplikacji Yale Home. Alarm domowy Yale Sync można połączyć z 40 akcesoriami, tworząc idealny system ochrony domu, który można konfigurować.

Aby zapewnić dodatkową ochronę, możesz zintegrować inteligentne kamery Yale z alarmem Sync. Kamery Yale można zaprogramować do monitorowania określonych obszarów Twojego domu lub nieruchomości pod wynajem, takich jak ogrody, podjazdy czy budynki zewnętrzne. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa można również dodać kamery wewnętrzne, a wszystko to bez miesięcznych opłat.

Te proste wskazówki, wraz z gamą produktów do ochrony Yale, pomogą każdemu nowemu właścicielowi domu lepiej zabezpieczyć swoją nieruchomość. Pozwolą też w pełni cieszyć się nową przestrzenią i wszystkim, co ma do zaoferowania.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty