Aplikacja Aqara Home otrzymała jedną z największych aktualizacji od czasu pierwszego wydania, a dzięki najnowszej wersji 3.0 użytkownicy będą mogli cieszyć się nie tylko nowym interfejsem wizualnym, ale także szerszymi opcjami dostosowywania.

Oto co o nowej aktualizacji pisze sama Aqara – Aqara Home 3.0 to nasz pierwszy krok w erze inteligencji otoczenia, w której Twój inteligentny dom jest proaktywny, adaptacyjny i niezwykle łatwy w konfiguracji, dzięki czemu nawet zwykli użytkownicy będą mogli cieszyć się automatyką domową bez żadnych kłopotów.

Najważniejsze cechy tej aktualizacji to:

  • Konfigurowalne pulpity nawigacyjne: Użytkownicy mogą skonfigurować wiele pulpitów nawigacyjnych dla ekranu głównego. Sceny, automatyzacje, urządzenia, pokoje, a nawet lokalną pogodę można dodawać do pulpitów nawigacyjnych w widoku siatki, a wszystkie karty można dostosowywać, zmieniać ich rozmiar i przenosić między pulpitami. Za pomocą jednego pulpitu użytkownicy mogą nie tylko przeglądać stan domu i urządzeń, a także strumienie z kamer, ale także sterować urządzeniami i aktywować sceny.
  • Rekomendacje: aby ułatwić zwykłym użytkownikom, a nawet początkującym użytkownikom inteligentnego domu, Aqara Home 3.0 zapewnia zalecenia oparte na wszystkich podłączonych urządzeniach Aqara na koncie użytkownika. Użytkownicy mogą skonfigurować spersonalizowany pulpit nawigacyjny za pomocą jednego kliknięcia.
  • Tryb poziomy dla tabletów: Aqara Home 3.0 obsługuje teraz zarówno orientację pionową, jak i poziomą i jest zoptymalizowana pod kątem tabletów, takich jak iPady, dzięki czemu użytkownicy będą mogli cieszyć się tymi samymi doświadczeniami na różnych urządzeniach.
  • Ogólna aktualizacja wizualna: do aplikacji dodano nowe ikony, tapety, a także tryb ciemny dla pulpitów nawigacyjnych.

Aby przetestować wszystkie nowe funkcje i ulepszenia, zapraszamy do pobrania aktualizacji i samodzielnego jej wypróbowania: Aqara Home w wersji 3.0 będzie stopniowo wprowadzana w kolejnych tygodniach za pośrednictwem głównych sklepów z aplikacjami mobilnymi, w tym Apple App Store i Google Play.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz