Dobre wieści dla fanów Aqara oraz Sonos! Aqara nawiązała bowiem współpracę z Sonos i zintegrowała wybrane głośniki Sonos z systemem Aqara, umożliwiając użytkownikom łączenie tych głośników z urządzeniami Aqara i dodanie dźwięku do scen inteligentnego domu oraz automatyki.

Na przykład, po powrocie do domu możesz zostać powitany ulubioną listą odtwarzania, ponieważ G3 Camera Hub rozpozna Cię i aktywuje własną scenę „Witaj w domu”. Możesz także sterować głośnikiem Sonos za pomocą nowo wprowadzonego na rynek Cube T1 Pro, na przykład potrząsając do następnego utworu i obracając ją, aby dostosować głośność.

Dzięki szerokiej gamie urządzeń Aqara możliwości są nieograniczone. Co ważniejsze, całą automatyzację można skonfigurować w aplikacji Aqara Home i nie są wymagane żadne platformy innych firm.

Głośniki Sonos obsługiwane przez Aqara to Arc, Beam Gen 2, Five, Move, One, Roam SL i Sub (Gen 3).

Źródło i zdjęcia: Informacja Prasowa


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz