Aqara przedstawiła nową Cube T1 Pro, który jest zaktualizowaną wersją kultowego bezprzewodowego kontrolera Magic Cube. Zbudowana na sukcesie swojego poprzednika, nowa kostka dodaje obsługę HomeKit i Alexa! Wreszcie! Dzięki temu może być używana do sterowania szeroką gamą inteligentnych urządzeń domowych w obu ekosystemach. Ponadto dodaje nowy tryb scen, aby umożliwić użytkownikom korzystanie nie tylko z akcji, ale także z różnych stron sześcianu w celu aktywowania scen lub urządzeń inteligentnego domu. Cube T1 Pro jest już dostępny w sklepach Aqara Amazon w Ameryce Północnej (USA, Kanada) i Europie (Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania) oraz u wybranych sprzedawców detalicznych Aqara na całym świecie.

Podobnie jak jej poprzednik, Cube T1 Pro rozpoznaje różne działania, takie jak pchanie, potrząsanie, obracanie, odwracanie i stukanie. Dodano nowy tryb sceny, który rozpoznaje również strony, dzięki czemu użytkownicy mogą po prostu używać każdej strony do sterowania różnymi scenami i urządzeniami. Po bokach nadrukowano wskaźniki w kształcie kostek, aby pomóc użytkownikom odróżnić jeden od drugiego. Co więcej, dzięki nowemu trybowi Cube T1 Pro może być używana zarówno w HomeKit, jak i Alexa. Oczekuje się również, że będzie obsługiwać Matter za pośrednictwem hub’ów Aqara poprzez aktualizację OTA, a Hub M2 będzie pierwszym koncentratorem, który otrzyma taką aktualizację.

Czas na Cube T1 Pro!

Dzięki tym wszystkim ulepszeniom Cube T1 Pro umożliwia bardziej intuicyjny sposób sterowania inteligentnym domem. Użytkownicy mogą aktywować poranną rutynę, przerzucając kostkę w lewo i uruchamiać scenę kina domowego, przerzucając kostkę w prawo. Ponadto w aplikacji Aqara Home obracając kostką można teraz sterować więcej niż jednym zestawem zasłon, rolet lub światła. Wszechstronność kostki pozwala użytkownikom na kreatywne konfiguracje inteligentnego domu.

Oparty na protokole Zigbee 3.0 nowy Magic Cube umożliwia szybszą reakcję, wyższą niezawodność, lepszą kompatybilność i lepszą efektywność energetyczną. Cube T1 Pro ma bowiem żywotność baterii do 2 lat. Obsługuje również aktualizacje OTA, co oznacza, że ​​nowe funkcje i poprawki mogą być dodawane do nowej kostki w późniejszym czasie.

Aby uczcić premierę, Aqara oferuje teraz 10% zniżki na nową kostkę w swoich sklepach Amazon. Klienci europejscy będą mogli skorzystać z oferty z kodem promocyjnym CBT1PROEU we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz