Po raz pierwszy w Europie, wyjątkowo potężny i wszechstronny zestaw rzeczywistości mieszanej VIVE XR Elite jest dostępny w obniżonej cenie przy zakupie na VIVE.com, Amazon lub za pośrednictwem wybranych sprzedawców detalicznych, w cenie 6259 zł. VIVE XR Elite to najnowszy zestaw z rodziny HTC VIVE, łączący możliwości rzeczywistości mieszanej (MR) i wirtualnej (VR) w jednym kompaktowym, lekkim urządzeniu, które jest wprost idealne do gier, fitnessu, rozwijania swojej produktywności i zastosowań biznesowych.

VIVE XR Elite jest wyposażony w kamerę RGB passthrough oraz obraz w rozdzielczości 4K. Dzięki modułowej konstrukcji, można szybko i łatwo przekształcić go w okulary VR. Dzięki temu VIVE XR Elite będzie wygodnie leżał na głowie w każdej sytuacji. Urządzanie oferuje idealną równowagę między komfortem i wydajnością dzięki pięknej, kompaktowej konstrukcji VIVE XR Elite, ważącej zaledwie 625 g wraz z baterią, która zapewnia do dwóch godzin użytkowania XR. Dzięki fizycznym kontrolerom i funkcji śledzenia dłoni, możemy cieszyć się dokładnością podczas grania, nauki lub pracy.

Zestaw VIVE Pro 2 Full Kit, zawierający HMD, 2 kontrolery i 2 stacje bazowe, jest oferowany z obniżką o 1330 zł, w cenie 5969 zł. Samodzielny zestaw VIVE Pro 2 HMD również jest tańszy o 890 zł i kosztuje obecnie 3259 zł w promocji. VIVE Pro 2 to zaawansowany zestaw do PC-VR idealny do gier, symulacji, szkoleń oraz pracy w wirtualnej rzeczywistości.

Promocją objęty jest też VIVE Tracker 3.0, w promocyjnej cenie 630 zł, taniej o 90 zł od ceny regularnej. VIVE Tracker 3.0 umożliwia śledzenie ruchu i przenoszenie obiektów ze świata rzeczywistego do VR. Ważący zaledwie 75 g VIVE Tracker 3.0 jest wyjątkowo wszechstronny – ponadto możemy użyć wielu trackerów, aby precyzyjnie śledzić wszystkie ruchy całego ciała w VR.

Przy zakupie najnowszego smartfona HTC U23 pro w kolorze śnieżnobiałym można oszczędzić 220 zł. Produkt jest dostępny w cenie 2379 zł przy zakupie za pośrednictwem strony htc.com lub u wybranych sprzedawców detalicznych. HTC U23 pro to bogaty w funkcje smartfon 5G z potężnym poczwórnym aparatem, w tym 108-megapikselowym obiektywem głównym z OIS i ostrym 6,7-calowym ekranem FHD OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, zapewniającym płynne i wyraźne zdjęcia oraz filmy. Posiada również dużą baterię o pojemności 4600 mAh, która pozwala na cały dzień pracy i jest wyposażona w szybkie ładowanie 30 W oraz ładowanie bezprzewodowe 15 W.

Smartfon HTC U23 pro możemy sparować z zestawem VIVE XR Elite, aby przesyłać strumieniowo ulubione programy telewizyjne oraz filmy z aplikacji takich jak Netflix i Disney+ z HDCP 2.2 i cieszyć się prywatnym 300-calowym ekranem kinowym.

Aby dowiedzieć się więcej i zaoszczędzić na urządzeniach oraz akcesoriach VIVE VR i XR, odwiedź stronę lub kup smartfon tutaj.

Wszystkie urządzenia objęte promocją będą dostępne w sieciach: X-kom.pl, MediaExpert.pl, Morele.net.

Źródło i zdjęcia: Informacja prasowa

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz