OSCAL, marka Blackview od lat przeznaczona dla młodych użytkowników, planuje wprowadzić na rynek nowe urządzenie z serii C.

Wygląda na to, że słuchawka nosi nazwę OSCAL C80. Tipster Tom Emerson zdradził, że OSCAL C80 ma zadebiutować w połowie września.  Dodaje, że telefon będzie najlżejszym i najsmuklejszym w portfolio smartfonów OSCAL.  W międzyczasie w Internecie pojawiło się kilka przecieków sugerujących interesujące specyfikacje dotyczące OSCAL C80, w tym warianty kolorystyczne, ekran, aparat, baterię, ceny itp.

 Oczekiwane specyfikacje OSCAL C80

  •  Korpus: 188g lekki i 8.55mm cienki

Poprzednie przecieki sugerują, że OSCAL C80 będzie miał bardzo smukły korpus ważący zaledwie 188g, prawie 10g lżejszy od swojego poprzednika, z większą przenośnością dzięki grubości zaledwie 8,55mm.  Mówi się, że na tylnej okładce zastosowano procesy CNC i jedwabiu, aby zapewnić eleganckie poczucie piękna i elegancki wygląd.

C80 prawdopodobnie będzie miał spłaszczoną środkową ramkę, co jest projektem coraz bardziej popularnym wśród marek smartfonów, takich jak Apple i Huawei.  Słuchawka będzie dostępna w trzech wariantach kolorystycznych, a mianowicie Midnight Black, Navy Blue i Early Sunny Snow, które umiejętnie imitują wspaniały efekt świetlny w słoneczny i śnieżny poranek. Wykorzystując dojrzałe rzemiosło drukarskie zespołu Blackview Technician Team.

  •  Ekran: częstotliwość odświeżania 6,5 ​​cala i 90 Hz

 Największą zaletą OSCAL C80 jest prawdopodobnie wyższa płynność ekranu, ponieważ telefon będzie pierwszym urządzeniem OSCAL wyposażonym w 6,5-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz.  Dzięki temu akcja będzie płynniejsza na ekranie, obraz będzie ostrzejszy, a smartfon będzie szybszy i bardziej responsywny.

  •  Aparat: 50MP Samsung® ISOCELL JN1 i 8MP Samsung® ISOCELL 4H7

 Mówi się, że OSCAL C80 wykorzystuje czujnik do fotografii przy słabym oświetleniu — 50-megapikselowy Samsung® ISOCELL JN1 jako tylny aparat, zapewniający do 16% lepszej światłoczułości dzięki technologii łączenia pikseli 4-w-1.  Jeśli chodzi o przedni aparat, OSCAL C80 będzie wspierany przez 8-megapikselowy czujnik Samsung® ISOCELL 4H7.

 Zgodnie z oficjalnym przeciekiem, OSCAL C80 odda wszystkie korzyści fotograficzne w różnych scenariuszach robienia zdjęć, w tym w trybie Panorama, Nocny tryb Pro, Tryb Pro, HDR, Portret, Nagrywanie wideo 1080p itp. Od świtu do zmierzchu, od selfie  do wspaniałej scenerii, OSCAL C80 ma je wszystkie, tworząc przyzwoite fotograficzne arcydzieła z dużą ilością szczegółów i doskonałą dokładnością kolorów.  Warto zauważyć, że aparat C80 obsługuje tryb Ultra-res, który zapewnia zdjęcia o zwiększonej wyrazistości we wszystkich scenariuszach.

 OSCAL C80 jest wyposażony w baterię 5180 mAh, która pozwoli Ci przygotować się do codziennego korzystania z multimediów i dużego obciążenia pracą.  Gdy potrzebne jest doładowanie przed długą konferencją online lub zajęciami na świeżym powietrzu, OSCAL C80 zawsze naładuje się w mgnieniu oka dzięki szybkiemu ładowaniu 18W.

  • Procesor: ośmiordzeniowy Unisoc T606

 Jeśli chodzi o procesor, oczekuje się, że OSCAL C80 będzie dostarczany z ośmiordzeniowym procesorem Unisoc T606 w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i możliwością rozszerzenia do 6 GB pamięci RAM, aby zapewnić płynniejszą wielozadaniowość oraz szybsze przełączanie aplikacji i szybkość uruchamiania.  Jeśli chodzi o pojemność pamięci, OSCAL C80 prawdopodobnie zapewni 128 GB pamięci ROM i obsługę do 1 TB TF, oferując ogromną przestrzeń do rozrywki cyfrowej lub ważnych plików roboczych.

  • System operacyjny: Android 12 i DokeOS 3.0

 Jeśli wierzyć przeciekom online, w OSCAL C80 warto zwrócić uwagę na system operacyjny Android 12 z DokeOS 3.0 na górze, zaktualizowany z jego poprzedników z DokeOS 2.1 opartym na Androidzie 11. OSCAL C80 udostępnia wszystkie responsywne i wszechstronne sztuczki do zabawy  użytkownikom i oszczędzaj ich czas, w tym wygodne, inteligentne, pływające okna ułatwiające dostęp do aplikacji, ulepszony notatnik z listą rzeczy do zrobienia lub nagrywaniem myśli, dopracowana animacja dla lepszych efektów wizualnych, planowanie CPU dla oszczędzania energii, Face Fill Light dla robienia imponujących zdjęć nocą,  oraz lepszą kontrolę prywatności przed wyciekiem danych osobowych.

Oczekiwane ceny OSCAL C80

OSCAL C80 zostanie wyceniony na 109,99 USD (spadek z 219,99 USD). Link, żeby go dostać znajdziecie tutaj.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz