Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. W dzisiejszych czasach, kiedy tempo codziennego dnia jest zawrotne, a obowiązków przybywa, coraz trudniej zwolnić, aby zadbać o siebie. Na szczęście technologia staje po Twojej stronie, a w jej czołówce znajduje się Apple Watch Series 8! Ten niezwykły gadżet pozwoli Ci skutecznie zatroszczyć się o zdrowie i aktywność fizyczną. Gotowy na zmiany? Przekonaj się, jak smartwatch Apple może pomóc Ci w wyrobieniu dobrych nawyków!

Apple Watch Series 8 to Twój nowy trener – jeszcze bardziej personalny!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby trenować jak prawdziwa gwiazda sportu? Teraz możesz to zrobić. Apple Watch 8 jest w stanie przemienić Twoje treningi w niezapomniane i intensywne doświadczenie, dzięki któremu osiągniesz więcej! Dzięki udoskonalonej aplikacji Trening zyskasz osobistego asystenta, który nie tylko poprowadzi Cię przez każde ćwiczenie, ale także dostarczy Ci zaawansowanych informacji na temat Twojego tętna i kondycji. Z Apple Watch 8 wyróżnisz się na siłowni, zyskując formę, o której zawsze marzyłeś.

Apple Watch 8 czuwa, kiedy śpisz

Czy zdarzyło Ci się obudzić rano z uczuciem zmęczenia i braku energii? Zastanawiałeś się kiedyś czy Twój sen jest wystarczająco regenerujący? Teraz dzięki Apple Watch 8 masz możliwość zadbania o zdrowy wypoczynek. Aplikacja Sen to Twoja osobista droga do lepszego samopoczucia i witalności. Dzięki niej możesz analizować jakość snu i śledzić jego fazy. Za pomocą akcelerometra i czujnika tętna Apple Watch rozpoznaje fazy bazową, głęboką, REM oraz momenty, kiedy coś Cię wybudziło.  To wspaniałe narzędzie, które pozwoli Ci na wypracowanie zdrowych nawyków i przyczyni się do lepszego samopoczucia.

Apple Watch Series 8 wezwie pomoc w razie wypadku

Najnowszy smartwatch marki Apple, to także innowacyjna funkcja wykrywania wypadków. Dzięki zaawansowanym technologiom i specjalnym czujnikom, Twój smartwatch jest w stanie wykryć nagłe zdarzenia drogowe i wezwać pomoc w Twoim imieniu. Wykorzystuje do tego 3‑osiowy żyroskop, akcelerometr dużych przyspieszeń z szerokim zakresem dynamicznym oraz barometr, a poza tym GPS i algorytm oparty na milionie godzinie danych z autentycznych zdarzeń drogowych.

Smartwatch Apple przypomni o lekach

Dzięki dedykowanej aplikacji, z łatwością będziesz mógł kontrolować i analizować harmonogram zażywania leków i suplementów, co pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie w najmniejszych szczegółach. Teraz nie musisz już się martwić, że zapomnisz o przyjęciu niezbędnej dawki. Zawsze możesz liczyć na Apple Watch 8 – na swojego niezawodnego asystenta, który będzie pamiętał o Twoich lekach za Ciebie.

Apple Watch 8 zareaguje w razie upadku i bezruchu

Dzięki zaawansowanym czujnikom i inteligentnym algorytmom Apple Watch rozpozna poważny upadek i bezruch. W przypadku braku reakcji przez minutę stuknie w Twój nadgarstek i uruchomi alarm dźwiękowy. Co więcej, w razie potrzeby automatycznie podejmie próbę połączenia się ze służbami ratunkowymi.

Apple Watch 8 – cena

Cena Apple Watch Series 8 jest uzależniona od wielu czynników, takich jak rozmiar tarczy, design oraz dostęp do funkcji Cellular, która, pod warunkiem aktywnego planu taryfowego, pozwala dzwonić, odbierać wiadomości i robić wiele innych rzeczy z Twoim smartwatchem, bez konieczności podłączenia do iPhone’a. Aktualnie zegarki Apple kosztują od 2399 zł do 4799 zł. Ceny mogą ulec zmianie.

Gdzie kupić Apple Watch Series 8?

Marzysz o niezawodnym asystencie, który zadba o Twoje zdrowie, poprawi wydajność treningów, przypomni o lekach i zatroszczy się o Twoje bezpieczeństwo? Zatem Apple Watch Series 8 jest dla Ciebie! To nie tylko superfunkcjonalne zegarki do iPhone’a, ale też inteligentne, niezależne akcesoria! Aby mieć pewność, że trafi w Twoje ręce oryginalny sprzęt najwyższej jakości, zamów go u autoryzowanego sprzedawcy Apple. Szukaj sklepów z oznaczeniem Apple Premium Reseller, takich jak iSpot, i poczuj się jak gwiazda z najnowszym smartwatchem od giganta z Cupertino!

Źródło i zdjęcia: Materiał sponsorowany


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz