Już niebawem będziemy mieć okazję do składania życzeń swoim mamom. Zastanawiasz się nad wyborem prezentu? Uniwersalnym rozwiązaniem może być smartwatch, który spełnia nie tylko funkcję zegarka i ozdoby, ale także kontroluje stan zdrowia, motywuje do uprawiania sportu czy wysyła powiadomienia z telefonu.

Choć smartwatch wydaje się być prezentem przede wszystkim dla miłośniczek nowoczesnych technologii, to wśród wielu modeli Maxcom z łatwością wybierzemy coś zarówno dla wielbicielki klasycznej biżuterii, zapalonej sportsmenki czy trendsetterki. Smartwatch to akcesorium wspierające kobiety w ich codziennych wyzwaniach. Liczy kalorie i odmierza kroki, śledzi cykl menstruacyjny, mierzy tętno i kontroluje jakość snu. Po podłączeniu z systemem operacyjnym Android lub iOS w telefonie, można otrzymywać powiadomienia push z aplikacji, wiadomości sms oraz informacje o przychodzących połączeniach.  Zanim wybierzemy konkretny model smartwatcha, warto zastanowić się jaki nasza mama ma styl, jak się ubiera czy uprawia sport lub czy chętnie słucha muzyki.

Dla eleganckiej bizneswoman

Jeśli Twoja Mama traktuje zegarek jako element biżuterii to Maxcom FW58 Vanad Pro w wersji Gold lub Black będzie idealnym wyborem. Wyróżnikiem jest możliwość wybierania numerów, odbierania telefonów, wysyłania wiadomości itd. Model ten ma 1,3 calowy amoledowy ekran z polerowanego i lekko zakrzywionego szkła 2,5D, metalową kopertę oraz 2 paski do wyboru: silikonowy lub elegancką, minimalistyczną bransoletę. Wysoka rozdzielczość ekranu oddaje głębię i mocne nasycenie barw. Elegancki design to tylko jedna z wielu zalet tego modelu.  Maxcom FW58 samodzielnie oblicza spalone kalorie i przebyte kilometry. Ma ponad dwadzieścia trybów sportowych, a aplikacja samodzielnie wykrywa nawet najkrótszą aktywność fizyczną. Jedną z zalet tego smartwatcha jest monitorowanie funkcji zdrowotnych, takich jak poziom natlenienia krwi, ciśnienie i tętno. Inteligentny monitor analizuje jakość snu, w tym czas trwania fazy głębokiej i płytkiej. Klasa szczelności IP68 zapewnia bezproblemowe korzystanie ze smartwatcha podczas deszczowej pogody czy wysokiej wilgotności powietrza, a zachlapanie nie jest mu straszne.

Dla miłośniczki mody

Twoja Mama jest na bieżąco z trendami, wie, co aktualnie jest na czasie i lubi mieć swój niepowtarzalny styl? W takim razie z pewnością doceni niezwykle kobiecy smartwatch Maxcom FW42 Gold lub Silver wyposażony w dynamiczne tarcze i kopertę ze stali nierdzewnej. Dzięki klasie odporności IP68, smartwatch przetrwa nie tylko mycie rąk, ale nawet trening w basenie. FW42 Silver to nie tylko zegarek, ale także osobisty asystent z różnymi inteligentnymi funkcjami, który pomaga lepiej zaplanować codzienne życie, treningi oraz będzie czuwał nad stanem zdrowia. Wyposażony jest w krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu, nadgarstkowy czujnik tętna, natlenienia oraz ciśnienie krwi. Dane pokazuje w czasie rzeczywistym na zegarku lub w aplikacji. Umożliwia kontrolę snu, informując, ile trwała faza głębokiego snu, a ile płytkiego, jakie tętno cechowało każdą z faz oraz kiedy nastąpił moment przebudzenia. Ponadto, wśród tylu wymienionych funkcji, zegarek oferuje szczególnie cenioną przez każdą kobietę funkcjonalność, a mianowicie monitor cyklu menstruacyjnego.

Dla wielbicielki nowoczesnych technologii

Prostokątna forma smartwatcha FW55 Aurum Pro Maxcom w połączeniu ze stylowym paskiem, bezramkowym, zakrzywionym szkłem 3D oraz 1,7 calowym wyświetlaczem w rozdzielczości 240×280 to propozycja dla kobiet, które lubią nowoczesny styl i są na bieżąco z technologicznymi nowinkami. Również posiada funkcję wybierania numerów, odbierania telefonów czy wysyłania wiadomości. Smartwatch FW55 Aurum Pro posiada dwa style menu: plastra miodu oraz 9-cio kafelkowy. Elastyczna obsługa ekranu dotykowego pozwala na swobodne poruszanie się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Oprócz niezliczonej ilości dostępnych tarczy można również jako tło ustawić zdjęcie ze swojej galerii. Zaawansowany algorytm zarejestruje i przeanalizuje spalone kalorie, przebieg ćwiczeń oraz pomoże zadbać o formę. Zdalne sterowanie muzyką ze smartfona pozwala dynamicznie zmieniać utwory czy podcasty. Tryb sportowy daje możliwość wyboru konkretnej dyscypliny i zaplanowania treningu. Smartwatch FW55 zmierzy tętno, ciśnienie oraz natlenienie krwi, a precyzja pomiarów pozwoli na osiągnięcie wiarygodnych wyników. Dzięki niskiemu poborowi mocy i pojemnej baterii można korzystać z tego modelu smartwatcha przez 6-10 dni pracy i aż do 30 dni czuwania.

Dla kobiety aktywnej

Zwróć uwagę na zainteresowania swojej Mamy. Jeśli coraz częściej rozmawia o sporcie lub poświęca swój czas na trening, być może warto dać jej jeszcze więcej motywacji, poprzez podarowanie smartwatcha FW36 Aurum SE Gold lub Black. Ten model posiada aż 70 trybów sportowych, jednocześnie kontroluje spalone kalorie, tętno oraz przemierzony dystans. Co ważne dla osób aktywnie uprawiających sport ma wiele funkcji zdrowotnych takich jak monitorowanie natlenienia i ciśnienia krwi, oddechu i snu. Bateria o pojemności 220mAh pozwala na 15 dni czuwania i 3-5 dni ciągłego użytkowania na jednym ładowaniu. Prostokątny, lekko zaokrąglony ekran HD w rozdzielczości 240×280 pikseli charakteryzuje się niezwykle wysokim nasyceniem barw.

Źródło i zdjęcia: RUMOUR Public Relations

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz