Blue Monday jest momentem, kiedy część z nas zdaje sobie sprawę, że większość naszych postanowień noworocznych spełzła na niczym. Karnet na siłownię leży koło otwartej coli, na koncie jakoś specjalnie nic nie zostało, a problem z garbieniem się pozostał. Bo jak pozbyć się 30 lat złych nawyków? Silnym postanowieniem! Czas złamać magię Blue Monday i dzisiaj zacząć postanowienie noworoczne! Razem z Upright pokażę wam, że w 6 tygodni jestem w stanie być bardziej wyprostowany.

Problemy z bólem pleców niestety znam bardzo dobrze. Godziny siedzenia i pracy przy komputerze nie pomagają – najpierw jako nastolatek, grający w Gothica i World of Warcraft, później na studiach przy notatkach i World of Warcraft i w końcu w pracy (bez World of Warcraft 🙁 ).

UPRIGHT Go 2

Człowiek wygląda i czuje się kompletnie inaczej, kiedy stoi wyprostowany. Jesteśmy wtedy dumni, pewni siebie i możemy zdobyć świat. A kiedy jesteśmy zgarbieni? Wtedy  jesteśmy zmęczeni, nic nam się nie chce, cały świat jest zły.

Jutro jest dziś! Wyzwanie Upright.

Jeśli nic nie zmienię, to jutro będzie takie samo jak dzisiaj. Dlatego właśnie postanowiłem pokonać jeden z moich największych problemów. Garbienie się to problem z plecami, który możemy pokonać w większości przypadków. Chodzenie na siłownię i budowanie mięśni pleców. Silna wola i postanowienia. Możemy zmienić to, w jaki sposób chodzimy, siedzimy, pochylamy się. Możemy zmienić to, jak wyglądamy i jak się czujemy. A kiedy najlepiej zacząć? Jutro. Byleby tylko to jutro było dziś!

Przez najbliższych sześć tygodni będę pracował codziennie nad tym, żeby się prostować. Bo niestety w takim przypadku konsekwencja jest kluczowa. Tylko codzienna praca może zaowocować efektem, którego oczekujemy. Do osiągnięcia mojego celu wykorzystam urządzenie, które już recenzowałem, czyli Upright Go 2.

Czym jest Upright?

Upright to pajączek XXI wieku, tylko znacznie inteligentniejszy. Upright to urządzenie, które naklejamy na kark lub nosimy na łańcuszku. Wygląda jak niewielka pastylka i jest w rzeczywistości inteligentnym czujnikiem zmiany położenia. W momencie, gdy się zgarbimy, wysyła nam sygnał, żebyśmy się wyprostowali.

Urządzenie posiada dwa tryby: Treningu oraz Trackingu. Podczas treningu mamy za zadanie coraz dłużej wytrzymać w pozycji idealnie prostej. Każdego dnia jest to trochę dłuższy czas. W końcowym efekcie nie będziemy potrzebować urządzenia w ogóle. Podczas recenzji nosiłem go i widziałem poprawę. Czas sprawdzić go przez dłuższy okres.

Wyzwanie 6 tygodni

Przez najbliższe 6 tygodni będę Wam relacjonować postępy z używania Upright Go 2. Czy faktycznie zacznę się prostować? Czy dotychczasowa sylwetka pozostanie? Przekonajcie się razem ze mną i wspierajcie mnie w tej akcji 🙂 Przez 6 najbliższych tygodni, w każdą nieedzielę, będę Wam relacjonował, jak mi poszedł dany tydzień. Nie będzie wymówek, każdy dzień musi być pozytywnie zakończonym zadaniem. Możecie też śledzić profil SmartMe na Facebooku, gdzie w relacjach będziemy pokazywać postęp.

Na sam koniec wyzwania będziemy mieli dla Was dodatkową niespodziankę! Ale wszystko w swoim czasie 🙂

A, żeby nie puszczać słów na wiatr, poniżej przedstawiam zrzut ekranu z pierwszego dnia treningu:

Upright

A jeśli w jakimś momencie wyzwania sami zdecydujecie, że chcecie spróbować Upright, to możecie go zamówić, klikając w poniższy link:


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *