Jest poranek, siódma rano, cisza. Zaraz masz ruszać do pracy i delikatnie przekręcasz kluczyk w stacyjce. I już wiesz, co się stanie, bo wczoraj słuchałeś głośno muzyki, żeby nie zasnąć. Twoje Roidmi, całe szczęśliwe, najpierw informuje Cię, że udało mu się połączyć z Twoim samochodem i smartfonem. A Ty jesteś ogłuszony jego dwoma dźwiękami, które rozbrzmiały w całej dzielnicy. Ale nie martw się, bo jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Dźwięk parowania urządzenia zarówno z samochodem, jak i smartfonem jest przydatny. Jednak po którymś razie i szybkim ściszaniu radia, zdajemy sobie sprawę, że to bez sensu. Na szczęście, chociaż połowę z tych dwóch dźwięków da się wyłączyć!

Żeby to zrobić, musisz połączyć się z Roidmi za pomocą aplikacji Mojietu albo Mi Home, będąc blisko urządzenia, najlepiej w samochodzie, tak, żeby Bluetooth zadziałał. 

Uruchomienie Mojietu włączy widok Roidmi 3S. W przypadku Mi Home musisz wybrać go poprzez urządzenia znajdujące się w pobliżu (przy znaczku Bluetooth powinna być czerwona kropka).

Po pokazaniu głównego ekranu przejdź do opcji Tip Sound i ją odznacz. I voila! Jeden dźwięk mniej ☺

Jeśli znasz sposób na wyłączenie dźwięku parowania z samochodem, daj znać w komentarzach! 

A zainteresowanych tym urządzeniem serdecznie zapraszamy do naszej recenzji Roidmi 3S.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *