Jest poranek, siódma rano, cisza. Zaraz masz ruszać do pracy i delikatnie przekręcasz kluczyk w stacyjce. I już wiesz, co się stanie, bo wczoraj słuchałeś głośno muzyki, żeby nie zasnąć. Twoje Roidmi, całe szczęśliwe, najpierw informuje Cię, że udało mu się połączyć z Twoim samochodem i smartfonem. A Ty jesteś ogłuszony jego dwoma dźwiękami, które rozbrzmiały w całej dzielnicy. Ale nie martw się, bo jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Dźwięk parowania urządzenia zarówno z samochodem, jak i smartfonem jest przydatny. Jednak po którymś razie i szybkim ściszaniu radia, zdajemy sobie sprawę, że to bez sensu. Na szczęście, chociaż połowę z tych dwóch dźwięków da się wyłączyć!

Żeby to zrobić, musisz połączyć się z Roidmi za pomocą aplikacji Mojietu albo Mi Home, będąc blisko urządzenia, najlepiej w samochodzie, tak, żeby Bluetooth zadziałał. 

Uruchomienie Mojietu włączy widok Roidmi 3S. W przypadku Mi Home musisz wybrać go poprzez urządzenia znajdujące się w pobliżu (przy znaczku Bluetooth powinna być czerwona kropka).

Po pokazaniu głównego ekranu przejdź do opcji Tip Sound i ją odznacz. I voila! Jeden dźwięk mniej ☺

Jeśli znasz sposób na wyłączenie dźwięku parowania z samochodem, daj znać w komentarzach! 

A zainteresowanych tym urządzeniem serdecznie zapraszamy do naszej recenzji Roidmi 3S.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty