7 lipca wybił i na Geekbuying.pl pojawił się już Roborock S7 Pro Ultra w naprawdę dobrej promocji! Najlepszy robot od Roborocka możecie dostać jeszcze w tym miesiącu! A dodatkowo, świetny Roborock Q7 MaxV+ jest w sporej wyprzedaży!

Roborock s7 Pro Ultra w regularnej cenie kosztuje 5 629 złotych, czyli nie mało. W przedsprzedaży jednak dostaniecie go za jedyne 4 499 zł! Dodatkowo, gdy go kupicie to dostaniecie w promocji głośnik w prezencie! Tronsmart Studio warty ponad 3 stówki! Link do promocji znajdziecie tutaj.

Roborock Q7 MaxV+

Przy okazji promocji na S7 Pro Ultra na Geekbuying dostaniemy też taniej super Roborocka Q7 MaxV+. A korzystając z tego kodu – Q7MAXGKBPL dostaniecie robota za 2239 zł! Link znajdziecie tutaj.

Przedsprzedaż będzie trwać od 7 do 12 lipca, jednak już teraz możecie zarezerwować interesującego was robota! A czym ten robot wyróżnia się na tle innych robotów? To znajdziecie poniżej:

Roborock S7 Pro Ultra

• Szybkie Ładowanie – Ładuje się 30% szybciej i prędzej wraca do sprzątania. W porównaniu do wcześniejszych doków Roborock.

• Ulepszona Szczotka Sunąca – Wytrzymała szczotka gumowa skutecznie opiera się splątanym włosom.

• Układ Zmywania VibraRise® – System VibraRise® usuwa zaschnięte plamy 30% skuteczniej* niż tradycyjny robot zmywający i pozostawia mniej brudu, niż mopy wirujące.

• Gotowy do Skoku – Inteligentne podnoszenie mopa oznacza, że po wykryciu dywanu mop unoszony jest w górę.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty