Czas na Black Friday, a to oznacza, że mamy jeszcze dla Was super promocje! Trzeba się jednak spieszyć, bo promocje są wyłącznie w ten jeden magiczny piątek! A wszystko to na Geekbuying.pl, czyli jednym z moich ulubionych sklepów z elektroniką.

Czym jest Geekbuying.pl i o co chodzi z kampanią na Black Friday? Geekbuying.pl to sklep z elektroniką, który bardzo często ma szybszy dostęp do wysokiej jakości elektroniki i w związku z tym potrafi robić promocje, które naprawdę się opłacają. Najczęściej jeśli pojawia się nowy robot Roborock’a, Jimmy’ego albo gdy szukamy roweru elektrycznego w dobrej cenie to warto jest spojrzeć na Geekbuying.pl.

Geekbuying.pl – czyli sklep z elektroniką po polsku

Geekbuying poznałem jako chiński sklep z elektroniką, ale Geekbuying.pl to osobny sklep, który jest całkowicie nastawiony na nasz rynek. Mamy zatem wszystkie elementy, które są istotne z naszego punktu widzenia. Płatności możemy dokonać nie tylko za pomocą karty płatniczej, ale także dzięki polskiej bramce Przelewy24, a nawet Blikiem. Jeśli wolimy, mamy też opcję płatności PayPal’em, choć jest to zdecydowanie rzadszy sposób płacenia za elektronikę w kraju nad Wisłą. Pełny opis płatności znajdziecie pod tym linkiem.

Geekbuying.pl posiada lokalne magazyny, więc kupując u nich sprzęty nie musimy się obawiać, że na sprzęt będziemy czekać wiele miesięcy. Wśród sposobów dostawy znajdziemy uwielbiany przeze mnie InPost, ale również inne firmy kurierskie. Plusem też jest kwestia gwarancji, która obowiązuje nas jak w innych sklepach. Gwarancja ma aż 24 miesiące, a Geekbuying ma centrum serwisowe w Europie, więc nie musimy wysyłać sprzętu do chin. Działa to lepiej niż na np. niemieckim Amazonie z którym sam mam problem w tym momencie.

Czas na najlepsze oferty

Czasu nie jest wiele, więc poniżej znajdziecie najważniejsze i najlepsze oferty na które warto zwrócić uwagę. Jeśli chcecie sporo zaoszczędzić i zastanawiacie się kiedy kupić nowe produkty to właśnie ten moment!

Niesamowicie tanio, bo za zaledwie 419 zł dostaniemy robota odkurzającego iLife V9e. Jest to idealny robot do rozpoczęcia przygody z tego typu sprzętami, a link do niego znajdziecie w tym miejscu. Ta cena jest nawet 50 zł niższa niż była na 11.11!

Jeśli szukacie dobrego odkurzacza ręcznego to warto jest spojrzeć na nietypowego Shunzao Z11 MAX. Jego cena to zaledwie 849 zł, czyli taniej o 450 zł! Jak dla mnie – to sporo.

Jednym ze sprzętów, który w tym roku znika jak na pniu są stacje zasilania. Pierwszą dzisiaj jaką mam dla Was jest CTECHi GT500, która kosztuje 1 999 zł, czyli dostaniemy ją 300 zł taniej niż zazwyczaj.

Pozostając w świecie energii na Geekbuying.pl dostaniecie nawet falownik! Easun power 3600W kupicie taniej o 280 zł! Czy falownik solarny to dobry sprzęt do kupna przez Geekbuying? Oczywiście!

Zima nie zachęca do kupna hulajnogi, ale to nie oznacza, że nie można dostać hulajnogi nawet 1000 zł taniej! Navee N65 dostaniecie za zaledwie 2 529 zł!

Monitor gamingowy to jeden z najważniejszych elementów udanej rozgrywki. Jeśli chcemy taki kupić poniżej 1 500 zł to za 1 244 zł dostaniemy 27 calowy KTC H27T22!

Były hulajnogi to teraz czas na rowery elektryczne! A takowe mam dla Was dwa i to oba od Eleglide. Pierwszy to Eleglide T1, który kosztuje 4 249 zł, a drugi to Eleglide M1 Plus za 3 639 zł!

A nam sam koniec mam dla stację zasilania z naprawdę dużą obniżką! Zamiast 1 799 zł zapłacicie jedynie 1 199 zł! Stacja NOVOO ESS jest jeszcze dostępna ale spieszcie się!

To wszystkie oferty, które mam dla Was na dzisiaj. A teraz klikajcie póki sprzęty są w tak dobrych cenach, bo jutro już tak dobrze nie będzie!

Photo by Tamanna Rumee on Unsplash

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz