Ariel

Ariel


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później świat i Mars w 2025).

Madga

Madzia


Naczelny ogarniacz. To ona buduje listy zadań, kalendarze wydarzeń i trzyma rękę na pulsie. Lubi, kiedy wszystko jest poukładane, co mocno pomaga nam w ogarnianiu chaosu smart. Z zamiłowania podróżniczka i fanka temperatury powyżej 30 stopni.

Ania

Ania


Czarny koń SmartMe. Ania odpowiada za wszystko to, co widzicie. Za szatę graficzną, design – od loga po czcionkę. Dba o to, żeby wszystkie nasze kanały komunikacji były spójne. Podobnie jak Czaki lubi zdobywać po kolei szczyty gór. Ania robi również genialne lody – szczególnie polecamy ciasteczkowe!

Darek

Darek (Czaki)


Za dnia szanowany inspektor, a w nocy człowiek gór. W SmartMe odpowiada za media, czyli wszystkie filmy i zdjęcia, które zobaczycie z naszym logo. Swój fach zdobywał na szczytach Andów, Tatr i wszystkiego, co ma co najmniej 4 tysiące metrów wysokości. Lubi Skodę (miał już dwie, a licznik ciągle bije).

Ola

Ola


Polonistka, która ratuje nam życie! Nie ukryje się przed nią żadna literówka albo dziwnie skonstruowane zdanie. Każde zdanie w serwisie musi przejść jej rygorystyczne testy. Z zamiłowania podróżniczka, szczególnie umiłowała sobie góry (co oni wszyscy?!).

Szymon

Szymon


Zdrowy rozsądek. Szymon odpowiada za cały backend naszych serwisów. Kiedy coś nie działa, to on wie dlaczego i, co lepsze, potrafi to naprawić. Dba o to, żeby serwis był bezpieczny, szybki i co chwilę zaskakiwał Was nowościami. Bierze udział w runmagedonach i zawodach w planszówki. Lubi mieć święty spokój.

Daniel

Daniel


Mawiają, że Daniel zaczął swoją przygodę z nowymi technologiami już w kołysce i chyba coś w tym jest. Do godziny 16 szanowany programista, a po niej redaktor bezwzględny dla wszystkiego co tylko udaje bycie Smart. Uwielbia podróże, małe i duże.

SMARTME

Twój cały świat - Smart

MASZ PYTANIA

Napisz do nas, chętnie pomożemy