Ariel

Ariel


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Madga

Madzia


Naczelny ogarniacz. To ona buduje listy zadań, kalendarze wydarzeń i trzyma rękę na pulsie. Lubi, kiedy wszystko jest poukładane, co mocno pomaga nam w ogarnianiu chaosu smart. Z zamiłowania podróżniczka i fanka temperatury powyżej 30 stopni.

Ania

Ania


Czarny koń SmartMe. Ania odpowiada za wszystko, co widzicie na stronie, a więc za szatę graficzną, design – wszystko od loga po czcionkę. Dba o to, żeby wszystkie nasze kanały komunikacji były spójne. Podobnie jak Czaki lubi zdobywać po kolei szczyty gór. Ania robi również genialne lody – szczególnie polecamy ciasteczkowe!

Darek

Darek (Czaki)


Za dnia szanowany inspektor, a w nocy człowiek gór. W SmartMe odpowiada za media, czyli wszystkie filmy i zdjęcia, które zobaczycie z naszym logo. Swój fotograficzno-filmowy fach zdobywał na szczytach Andów, Tatr i wszystkiego innego, co ma co najmniej 4 tysiące metrów wysokości. Lubi Skodę (miał już dwie, a licznik ciągle bije).

Ola

Ola


Polonistka, która ratuje nam życie! Nie ukryje się przed nią żadna literówka albo dziwnie skonstruowane zdanie. Każde zdanie w serwisie musi przejść jej rygorystyczne testy. Z zamiłowania podróżniczka, szczególnie umiłowała sobie góry.

Szymon

Szymon


Zdrowy rozsądek. Szymon odpowiada za cały backend naszych serwisów. Kiedy coś nie działa, to on wie dlaczego i, co lepsze, potrafi to naprawić. Dba o to, żeby serwis był bezpieczny, szybki i co chwilę zaskakiwał Was nowościami. Bierze udział w runmagedonach i zawodach w planszówki. Lubi mieć święty spokój.

Daniel

Daniel


Mawiają, że Daniel zaczął swoją przygodę z nowymi technologiami już w kołysce i chyba coś w tym jest. Do godziny 16 szanowany programista, a po niej redaktor, bezwzględny dla wszystkiego, co tylko udaje bycie smart. Uwielbia podróże małe i duże.

Michał


Fascynat nowych technologii, któremu pomysły po prostu nigdy się nie kończą! Ciągle odkrywa nowe sprzęty do przetestowania, projektuje smart rozwiązania i sam je buduje. Człowiek orkiestra, który dodatkowo świetnie tańczy! Ps. to on odkrył, jak się porozumieć z chińskim budzikiem, więc szacunek 😉

Kasia


Wielkie odkrycie SmartMe. Pisze świetne teksty i zawsze trafia w samo sedno. Potrafi ocenić smart sprzęty z zupełnie innej strony i ma na wszystko swoje własne, świeże spojrzenie. Jej newsy zawsze was zainteresują i z wielką ochotą będziecie je czytać! To gwarantowane! A to tylko początek, jak wiele razy jeszcze nas zaskoczy? Sami nie możemy się doczekać!

Martyna (Soszi)


Zdecydowanie najbardziej pozytywnie zakręcona osoba w SmartMe. Rozumie, lubi i potrafi świetnie poruszać się w Social Media. Nadzoruje Instagram i Pinterest. To dzięki niej możecie zobaczyć jak piękna potrafi być technologia i jak wygląda nasza praca od kuchni. Bez niej SmartMe nie byłoby tak kolorowe. A poza tym jeszcze tworzy napisy do naszych filmów YouTube oraz pisze Newsy. Kobieta orkiestra!

SMARTME

Twój cały świat - Smart

MASZ PYTANIA

Napisz do nas, chętnie pomożemy