Ariel

Ariel


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Madga

Madzia


Naczelny ogarniacz. To ona buduje listy zadań, kalendarze wydarzeń i koordynuje prace całej redakcji oraz prowadzi rozmowy z producentami. Madzia również odpowiada za wszystkie filmy, które możecie oglądać na naszym kanale! Kręci je oraz montuje 🙂 Lubicie też nasze zdjęcia na Instagramie oraz Pintereście? To także ona. Lubi, kiedy wszystko jest poukładane, co mocno pomaga nam w ogarnianiu chaosu smart. Z zamiłowania podróżniczka i fanka temperatury powyżej 30 stopni. Kobieta orkiestra!

Martyna (Soszi)


Zdecydowanie najbardziej pozytywnie zakręcona osoba w SmartMe. Rozumie i lubi social media, a w dodatku potrafi świetnie się w nich poruszać. Nadzoruje cały proces powstawania recenzji na SmartMe! To dzięki niej możecie zobaczyć, jak piękna potrafi być technologia i jak wygląda nasza praca od kuchni. Bez niej SmartMe nie byłoby tak kolorowe i poukładane. Poza tym tworzy napisy do naszych filmów YouTube. Kobieta orkiestra!

krzysztof

Krzysztof


Elektronikę ma we krwi! Jest redaktorem oraz projektantem w SmartMe działającym w obszarze Home Assistant. Często lubi sam budować rozwiązania oraz rozwijać swoją pasję związaną ze smart domem. W wolnym czasie uwielbia robić zdjęcia, a my uwielbiamy je publikować 🙂 Krzysiek również występuje w wielu filmach na YouTube oraz wspólnie z Arielem prowadzą podcast – Smart Strefa.

Ola

Ola


Polonistka, która ratuje nam życie! Nie ukryje się przed nią żadna literówka, a każde zdanie w serwisie musi przejść jej rygorystyczne testy. Z zamiłowaniem podróżuje i wędruje po górach.

Daniel

Daniel


Mawiają, że Daniel zaczął swoją przygodę z nowymi technologiami już w kołysce i chyba coś w tym jest. Do godziny 16:00 szanowany programista, a po niej redaktor, bezwzględny dla wszystkiego, co tylko udaje bycie smart. Uwielbia podróże małe i duże.

Paweł


Pozytywny człowiek, który skrywa niejedną tajemnicę 😉 Uwielbia Google Home i wszystko, co można z nim połączyć. Nie boi się wyrażać swojej opinii. Jego celem jest tak zaprojektować smart dom, aby nie było tego widać. Z chęcią recenzuje zarówno produkty Smart Home, jak i kamery, np. samochodowe.

Paweł Czechowski


Dziennikarz z zamiłowania i zawodu, felietonista z pasji. Paweł od lat jest redaktorem, a jego pasją od dzieciństwa jest historia. Jego trafne, ale zabawne spojrzenie na rzeczywistość jest przelewane w bardzo lekki sposób w postaci felietonów. Technologicznie, ale nie tylko, Paweł będzie dzielił się swoimi przemyślaniami na SmartMe w każdą niedzielę.

Karolina


Smart Mama 😉 Jest mamą trojga słodziaków. Bardzo ceni sobie czas spędzany z rodziną, dlatego stale poszukuje smart gadżetów ułatwiających życie. Przetestowała setki urządzeń, żeby wybrać te najlepsze. W SmartMe chętnie pomoże młodym i trochę starszym rodzicom! Poza czasem spędzonym z pociechami oraz na SmartMe pracuje jako specjalista psycholog kliniczny 😉

Julian


Człowiek, który uwielbia, gdy dobra technologia połączy się z dobrym designem! Julian zwraca uwagę zarówno na to jak działają smart sprzęty, jak wyglądają oraz jak się sprawdzają! Jego recenzje zawsze będą fascynujące do czytania!

Paweł M.


Paweł przygotowuje dla Was zawsze najciekawsze i najważniejsze newsy technologiczne, którymi żyje cały świat! Ale nie tylko! Na portalu możecie znaleźć coraz więcej fascynujących recenzji Pawła, który pokazuje swój kunszt pisarski w coraz większej ilości artykułów!

SMARTME

Twój cały świat - Smart

MASZ PYTANIA

Napisz do nas, chętnie pomożemy!