Rafał Brzoska i InPost są na fali. Jeden genialny pomysł goni drugi. Paczkomaty rozwijają się w zawrotnym tempie, a InPost nie przestaje nawet na pięć minut. Aktualna sytuacja sprawia, że stali się jedną z najważniejszych firm w Polsce.

Jestem fanem paczkomatów. Zamawiam dużo produktów i jeśli tylko mam możliwość wyboru tego rodzaju dostawy to nie waham się ani chwili. Jest wygodny i bezpieczny. Nie mam do czynienia z kolejkami, czy kurierami. Idę, kiedy mam ochotę i mogę go otworzyć za pomocą aplikacji. Co dla mnie już jest kompletnie abstrakcyjne, do paczkomaty mogę zamówić sprzęty nawet z AliExpres…

Lodówkomat

Brzoska jak niegdyś Jobs

Jednak tym co mnie dzisiaj zaskoczyła całkowicie są Lodówkomaty. Gdzieś tam słyszałem kiedyś o tym, że można zamawiać produkty do lodówek, ale nigdy nie było o tym głośno. Nie potrzebowałem tego. A InPost wziął ten pomysł i go dopracował. Dopracował go do tego stopnia, że ja tego chcę. Że zobaczyłem pierwsze Lodówkomaty i mówię „Wchodzę w to!”.

Rafał Brzoska zrobił tą magię, którą kiedyś tworzył Steve Jobs. Stworzył rozwiązanie dla problemu. Problemu o którym nie wiedziałem dopóki nie zobaczyłem rozwiązania! Jak widzę paczkomaty to jest to dla mnie po prostu strzał w dziesiątkę.

InPost mówi NIE kolejkom

Musiałem się dzisiaj wybrać do Biedronki po podstawowe zakupy. Kiedy dotarłem pod sklep to zastałem kolejkę. Naprawdę długą kolejkę. Musiałem czekać ponad 20 minut na wejście do sklepu. Wszedłem do sklepu, zrobiłem szybkie zakupy i stanąłem w kolejnej kolejce! Tym razem do kas!

Tak jak Paczkomaty sprawiły, że nie muszę już stać w kolejce do poczty, tak Lodówkomaty sprawią, że nie będę musiał stać w kolejkach do sklepu. Powiecie to zrób zakupy przez internet z dowozem! Ok, widzieliście może czasy dowozów jakie teraz się pojawiają? Ile dni trzeba czekać? W tamtym wypadku też nadal mamy do czynienia z kurierem.

Lodówkomaty

Lodówkomaty to takie lodówki, które są paczkomatami. Po prostu. Póki co występują tylko w Warszawie i Krakowie, ale znając InPost to w przyszłym miesiącu będę miał trzy w promieniu kilometra (mieszkam na Śląsku). Lodówkomaty oferują nam trzy rodzaje temperatur:

  • +18*C,
  • +4*C-0*C,
  • oraz —18*C.

LodówkomatMożemy zatem zamawiać do nich warzywa, owoce, nabiał, ale tak samo mrożonki, czy mięso. Po prostu wszystko. A fakt, że do grona partnerów dołączył Auchan sprawi, że usługa dostanie prawdziwego kopa. Bo nie ma lepszego momentu na uruchomienie takiej usługi niż teraz.

Moim zdaniem ta usługa zrewolucjonizuje to w jaki sposób będziemy robić zakupy. Bo jeśli się przyzwyczaimy do niej teraz, to już nam to zostanie, gdy pandemia się skończy. Poniżej możecie znaleźć listę aktualnie działających Lodówkomatów w Warszawie i Krakowa.

LodówkomatJa mam tylko jedno pytanie do InPostu i Pana Brzoski. Kiedy pierwsze Lodówkomaty na Śląsku?! 😀

#teaminpost

Źródło: InPost


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “InPost jest dla mnie firmą roku. Lodówkomaty to kolejny genialny pomysł!

Dodaj komentarz