W te lato mamy aż dwie nowe wtyczki do TV, które pojawią się na rynku. Jedna z nich, Sabrina, zadebiutuje najprawdopodobniej już za tydzień – 8 lipca.

Sabrina to wyczekiwana wtyczka od Google i następca Chromecast. Jest to druga wtyczka, która ma wyjść w najbliższym czasie. Druga z nich to wtyczka od Xiaomi, czyli Mi TV Stick.

8 lipca ma się odbyć event Google dotyczący Smart Home. To na nim będzie zaprezentowana Sabrina. Wtedy poznamy jej cenę, datę premiery oraz prawdziwą nazwę (Sabrina to nazwa kodowa).

Poniżej znajdziecie plakat promujący event na którym możemy zobaczyć telewizor, parę słuchawek, inteligentny głośnik, kontroler do gier oraz pilot, który wygląda jak ten, który ma być dodawany do Sabriny.

Głównym produktem wydarzenia ma być nowy głośnik Google, który ma już być sprzedawany pod marką Nest.

Może być pewni, że również będziemy oglądać ten event!


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *