Bardzo ciekawa współpraca. Yeelight, firma którą znamy z oświetlenia Smart Home nawiązała współpracę z Razerem. Na CES 2021 pokażą akcesoria dla graczy, ale nie tylko.

Poznajmy Razer Chroma RGB

Czym jest Razer Chroma RGB? To połączenie responsywnych efektów świetlnych z tym co dzieje się na ekranie danej gry w czasie rzeczywistym. Oczywiście gra wideo będzie musiała mieć wsparcie dla Razer Chroma RGB. W efekcie podkręci to jeszcze bardziej doświadczenia z gry.

Jak Razer Chroma RGB działa w praktyce? Sprawdzicie na poniższym filmie wykorzystującym Smart Bulb S1 Color oraz LED Lightstrip Plus.

Yeelight się nie zatrzymuje

Poza Razerem Yeelight będzie również wspierać produkty Overwolf. Głównym produktem, który jest dedykowany dla graczy to Yeelight LED Screen Light Bar Pro.

Jest to nakładka na monitor, która dzięki integracji z grami jest w stanie jeszcze bardziej bawić nas w trakcie grania. 16 milionów kolorów które mogą nam rozświetlić okolice monitora, zgodnie z tym co się na nim dzieje, to bardzo ciekawe rozwiązanie.

Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem nowych produktów dla naszych użytkowników na całym świecie. Mamy nadzieję, że Yeelight pozwoli większej liczbie klientów cieszyć się przyjemnością i wygodą inteligentnego oświetlenia – Prezes Yeelight

Kolejne produkty

Yeelight oprócz tego oferuje także nowe produkty. Smart LED Bulb W3 będzie żarówką z gwintem E27, która również będzie integrowała się z Razer Chroma RGB i oferuje synchronizacją z grami oraz muzyką.

GU10 Smart Bulb W1 jest żarówką identyczną do poprzedniej z tą różnicą, że ją można grupować w większe zbiory i zarządzać np. całym pokojem. Ostatnia jest nowa lampa Arwen Ceiling Light S Series, która współpracuje z wszystkimi najważniejszymi asystentami – Google, Alexą oraz Apple HomeKit.

Źródło i zdjęcia: oiot.pl


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *