Po niedawnym wprowadzeniu nowego produktu, jakim jest Linus® Smart Lock, Yale opracowuje szereg jego integracji z markami partnerskimi. Najnowszą z nich jest kompatybilność z wideodomofonem IP DoorBird. Teraz ​​konsumenci będą mogli zdalnie otwierać swoje drzwi za pomocą Linus® Smart Lock bezpośrednio przez aplikację DoorBird.
Dzięki integracji Linus®Smart Lock i wideodomofonu IP DoorBird, konsumenci będą mogli cieszyć się nowymi korzyściami, takimi jak:
• Dowiedz się, kto Cię odwiedził, nawet gdy jesteś poza domem: dzięki aplikacji DoorBird można będzie zintegrować go z własnym systemem automatyki domowej, wideodomofon IP DoorBird pozwoli Ci monitorować drzwi wejściowe, furtkę i drzwi garażowe.
• Nigdy więcej nie przegapisz gości: dzięki Yale i DoorBird konsumenci będą wiedzieć, czy kurier lub znajomi odwiedzili ich w ciągu dnia, a nawet będą mieli możliwość rozmowy z nimi – bez względu na to, gdzie się znajdują.
• Nigdy więcej nieudanych dostaw: wystarczy użyć Linus® Smart Lock, aby zapewnić kurierowi tymczasowy dostęp do korytarza, aby mógł zostawić paczkę wewnątrz, a nie przed drzwiami. Nawet podczas pracy zdalnej, dostawy nie muszą zakłócać napiętych harmonogramów.
Jako główny dostawca inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa w domu, któremu ufają miliony ludzi na całym świecie, Yale jest zaangażowany w poszerzanie asortymentu kompatybilnych rozwiązań bezpieczeństwa inteligentnego domu i zapewniających integracje z zaufanymi markami.
DoorBird jest liderem w dziedzinie wideodomofonów IP i marką Bird Home Automation Group. Z ponad 100 000 domofonów zainstalowanych na całym świecie, berliński producent zajmuje się tworzeniem inteligentnych produktów komunikacji domofonowej dla każdego domu. Wszystkie produkty są produkowane w Niemczech i łączą w sobie nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i najnowocześniejszą technologię IP.
Źródło i zdjęcia: Komunikat Prasowe, Pressebox


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *