Zhimi to submarka Xiaomi, która zajmuje się między innymi oczyszczaczami powietrza. Ich poprzedni model nawilżacza ewaporacyjnego cieszył się dużą popularnością. Teraz czas na jego następcę – Zhimi Pure Humidifier 2.

Zhimi Pure Humidifier 2 to nawilżacz ewaporacyjny. Różnicę pomiędzy nawilżaczem ewaporacyjnym, a ultradźwiękowym opisaliśmy przy okazji recenzji nawilżacza Smartmi. Nowy nawilżacz jest już na platformie Youpin w cenie 99 USD, czyli podobnie jak poprzednik.

Różnice

W nowym nawilżaczu łatwo znajdziemy wiele zmian. Nowy nawilżacz ma większą wydajność względem poprzednika. Maksymalna wydajność nawilżania wynosi 260 ml na godzinę. Posiada on zbiornik wielkość 4l, który powinien wystarczyć na około 15 godzin nawilżania.

Dużą zmianą jest również dodanie wyświetlacza. Dzięki niemu będziemy mogli sprawdzić wprost jaki jest poziom nawilżenia, temperatura, czy tryb pracy. Pokaże nam także jaki jest poziom wody w zbiorniku. Oprócz ekranu znajdziemy na nim również dotykowe przyciski do sterowania.

Nawilżacz ewaporacyjny nie rozbija wody, jak nawilżacz ultra dźwiękowy, dzięki czemu jest znacznie bezpieczniejszy dla osób starszych oraz dzieci. Nawilżaczem będziemy mogli sterować z poziomu aplikacji Mi Home, podobnie jak z innymi sprzętami Zhimi. Będziemy go także mogli wykorzystać do różnych automatyzacji.

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

2 myśli na “Xiaomi Zhimi pokazuje nowy nawilżacz powietrza -Zhimi Pure Humidifier 2

  1. Ewelina Piotrowska pisze:

    Wiadomo coś o cenie i gdzie można zakupić i kiedy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *