Co to jest koncentrator tlenu? Koncentrator tlenu to urządzenie, które koncentruje tlen ze źródła gazu (zazwyczaj powietrza otoczenia) poprzez selektywne usuwanie azotu w celu dostarczenia strumienia gazu wzbogaconego w tlen. Stosuje się je m.in. przy tlenoterapii.

Koncentrator tlenu, które pomaga pacjentom, których krew zawiera mało tlenu. Na rynku dostępna jest szeroka gama koncentratorów tlenu o różnych właściwościach. Jedne mogą być zasilane przez podłączenie do gniazdka elektrycznego, a inne to przenośne koncentratory tlenu zasilane z baterii. Koncentrator tlenu można łatwo przetransportować w dowolne miejsce, w dowolne miejsce, osoba podróżuje, może go również zabrać na samolot. Sprężarka w koncentratorze tlenu spręża powietrze, które jest filtrowane przez koncentrator, a następnie dostarcza powietrze w sposób ciągły.

Xiaomi Yuwell YU 300

Yuwell YU 300 jest przenośnym koncentratorem tlenu. Yu 300 jest koncentratorem tlenu, który oferuje tryb ciągłego przepływu, tryb dostarczania dawki tętna i tryb uśpienia w urządzeniu ważącym zaledwie 4,3 kg. Yuwell może przenosić do 2 litrów na każdy moment ciągłego przepływu tlenu lub do 6 litrów na każdy moment dawki pulsacyjną tlenu.

Koncentrator tlenu Yuwell 1LPM (YU 300) jest jednym z najcichszych i najmniejszych koncentratorów stacjonarnych. Czujnik czystości tlenu są przymocowane do każdej jednostki. Jest łatwy w użyciu, dostarcza stałego, terapeutycznego tlenu i nie wymaga konserwacji. Koncentrator tlenu został zaprojektowany do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach i oferuje lata ciągłego i niezawodnego tlenu.

Główne zalety

Niektóre zalety korzystania z koncentratora tlenu Yuwell to:

  • Stabilne stężenie tlenu – Możliwość działania przez 48 godzin bez przerwy.
  • Ultra Silent – Obecnie najcichszy system koncentracji tlenu Obecny.
  • Łatwy transfer – Koncentrator jest niewielki, przez co łatwy do przenoszenie
  • Inteligentny nadzór – Pomaga w alarmie automatycznego czyszczenia filtra, a także w systemie stężenia tlenu w czasie rzeczywistym.
  • Wyświetlacz LCD
  • Odłączany filtr – Posiada odłączany filtr, który jest wygodny w wymianie i czyszczeniu.
  • Anion – Generuje tlen i cząsteczki anionowe. Zabija bakterie, nawilża powietrze. Tworzy czyste i świeże powietrze.

Koncentrator tlenu od Xiaomi kupicie na Banggood za 289 USD (1 200 PLN).

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *