Już w zeszłym roku Roidmi, submarka Xiaomi, wypuściło oczyszczacz powietrza do samochodu. Jego cena była jednak dość wysoka i wynosiła od 500 do 700 PLN. Teraz Roidmi wypuszcza jego nową generację i mocno zniża cenę.

Roidmi P6 będzie kosztować ok. 275 PLN, czyli połowę wcześniejszej ceny. Jak wskazuje tytuł postu, głównym zadaniem oczyszczacza jest zapewnienie nam w samochodzie świeżego powietrza. Szczególnie przydatne może to być dla osób dla których samochód to narzędzie pracy.

Nowa konstrukcja oczyszczacza pozwala mu na filtrowanie 50 m^3 cząstek stałych i 20 m^3 formaldehydów. Oczyszczacz poradzi dobie zarówno z formaldehydami jak i z cząsteczkami PM 2.5, czy po prostu nieprzyjemnym zapachem. Z zewnątrz wygląda podobnie jak wcześniejszy model, dzięki czemu pozwala na filtrowanie powietrza w 360 stopniach.

Jego głośność wynosi 55 dB, więc powinien być niesłyszalny podczas jazdy. To już jednak zależy indywidualnie od samochodu.

Mocowanie oczyszczacza działa na zasadzie pasów bezpieczeństwa, więc nie musicie się obawiać, że wam odleci. Powinien poradzić sobie z naszymi cudownymi drogami 😉

Źródło i zdjęcia: GizmoChina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *