Elektryczne szczoteczki do zębów są nieporównywalnie lepsze tradycyjnych szczoteczek do zębów. Są znacznie bardziej skuteczne, jeśli chodzi o usuwanie płytki nazębnej. A ponieważ są łatwiejsze w użyciu, elektryczne szczoteczki do zębów są doskonałym wyborem dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Z drugiej strony, elektroniczne szczoteczki do zębów są znacznie droższe, z cenami dochodzącymi do 600 pln za sztukę. W rezultacie świadomi kosztów konsumenci wybierają zwykłą szczoteczkę do zębów, zamiast dać szansę szczoteczce elektrycznej.

Ale tym osobom ponownie na ratunek przychodzi Xiaomi ze swoim połączeniem nieprzyzwoicie niskiej ceny i wysokiej jakości. Gearbest aktualnie organizuje promocję Global Launch Oclean Z1, w trakcie której jej użytkownicy mogą kupić nową  szczoteczkę Oclean w niższej cenie.

Oprócz uzyskania znaczącej zniżki na szczoteczkę elektryczną Oclean Z1 , Gearbest oferuje szansę wygrania prezentów przy zamówieniu. Rzućmy na to nieco światła.

Oclean Z1

Oclean Z1 normalnie kosztować będzie 59,96 USD zarówno w sklepach internetowych, jak i offline, ale Gearbest można go kupić za jedyne 39,99 USD. 33% obniżki na nowość to coś rzadko spotykanego.

Jakby tego było mało, pierwsze 100 zamówień kwalifikuje się do otrzymania prezentu o wartości 9,99 USD. Ci szczęśliwi klienci otrzymają ładowarkę „dwa w jednym” + uchwyt. Pozostałe 1001 do 1300 zamówień będzie kwalifikować się do darmowej główki szczoteczki o wartości 4,99 USD.

Oclean Z1

Oclean Z1 dostępny jest w dwóch  kolorach, różowym i białym. Dodatkowo, po podłączeniu Z1 do aplikacji Oclean, można go spersonalizować za pomocą ponad dwudziestu konfigurowalnych opcji szczotkowania.

Oclean Z1 ponadto obsługuje 32 poziomy intensywności, które są bezpieczne dla wrażliwych zębów, luźnych zębów, sztucznych koron, a nawet protez. Oclean Z1, posiadają klasę wodoodporności IPX7 oraz może identyfikować i monitorować osiem obszarów w celu poprawy zdrowia jamy ustnej i dokładnego czyszczenia zębów.

Promocja na Gearbest rozpoczęła się dziś o godzinie 10:00 (czas w Chinach) i ma się zakończyć 14 października.

Jeśli chcecie skorzystać z promocji to nie musicie daleko szukać! Możecie skorzystać z linku od SmartMe!

Źródło i zdjęcia: GizmoChina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 7 =