Xiaomi posiada wiele submarek, które specjalizują się w najróżniejszych tematach. Dzisiaj opiszemy Wam deskę do surfowania. Oczywiście, jak to z Xiaomi bywa, będzie oryginalnie.

Deska nazywa się Xiaomi KEEP DIVING F2 i kosztuje 1278,88 USD na Banggood. Ma być idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy lubią uprawiać sporty wodne, bądź po prostu pływać. W tym artykule przybliżymy jej kilka funkcjonalności.

Deska jest zrobiona z odlewów aluminium oraz materiału ABS. Jej zadaniem jest utrzymać nas na powierzchni, a przy okazji wygląda naprawdę dobrze. Maksymalny udźwig tej deski to 100 kg.

Na wierzchu deski znajdziemy wystający, niewielki wyświetlacz LCD. Pod spodem znajduje się silny wiatrak, który wydmuchuje wodę ponownie do akwenu wodnego. Ster strumieniowy jest wodoodporny i waży ok. 1,5 kg. Śmigło za to potrafi rozkręcić się do prędkości 6500 obrotów.

Deska posiada dwa tryby: zwykły oraz sportowy. Poza tym posiada 4 tryby pracy silnika, przez co powinna się dostosować do potrzeb większości użytkowników. Silnik potrafi rozpędzić się od 5 do 15 KM, a czas ładowania baterii wynosi od 2 do 5 godzin.

Źródło i zdjęcia: XiaomiToday

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “Xiaomi wypuszcza deskę do pływania z ekranem LCD

  1. Mateusz Laszczka pisze:

    „Silnik potrafi rozpędzić się od 5 do 15 KM,” chyba km/h 😀 KM w kwestii silnika, to są konie mechaniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *