Dzisiaj, na platformie Youpin pojawił się plakat informujący o tym, że Xiaomi ponownie przymierza się do premiery. Tym razem ma to być urządzenie związane z mierzeniem czasu. Czyżby nowa wersja sławnego budzika?

Budzik Xiaomi miał premierę we wrześniu poprzedniego roku. Jest to bardzo zaawansowane urządzenie z jednym dość dużym mankamentem, którego recenzję znajdziecie w tym miejscu. Nie wspiera on bowiem żadnego innego języka jak chiński. A możliwości ma sporo, bo pozwala na ustawienie nawet 30 oddzielnych alarmów, potrafi informować o pogodzie, emitować biały dźwięk, czy ustawiać drzemki.

Największe prawdopodobieństwo nowego sprzętu jest takie, że będzie to właśnie nowa generacja tego budzika. Jedyna informacja jaka jest opublikowana to, że będzie posiadać 16 funkcji. Jakich? Nie wiemy.

Mi Alarm

Jeśli chodzi o zwykłe funkcje budzika to naprawdę chciałbym ich spróbować, gdybym tylko był w stanie. Czy nowy budzik będzie zrobiony z myślą o innym rynku niż tylko chiński? Mamy na to wielką nadzieję. I niedługo się przekonamy

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *