Na platformie Youpin pojawił się kolejny projekt, który jest wspierany przez Xiaomi. Tym razem Chiński gigant pomaga mniejszej firmie w wypromowaniu ich budzika. Założony cel inwestycyjny został przekroczony dziesięciokrotnie, więc produkcja rusza.

Firma, która stoi za budzikiem to Qingping. Dzięki szybkiej akcji crowdfundingowej mają już potrzebne fundusze i pierwsze egzemplarze trafią do klientów 14 stycznia przyszłego roku. Spójrzmy na to, czym się wyróżnia nowy budzik.

Xiaomi Budzik

Budzik posiada dookoła gumową obudowę, która nie jest tylko elementem wyglądu. Poza tym pozwala nim sterować. Jedno wciśnięcie obudowy włącza drzemkę na 10 minut, dwa wyłączają budzenie całkowicie.

Budzik posiada też możliwość połączenia z telefonem po Bluetooth. Pozwala to na synchronizację czasu z telefonem i ustawienie alarmów. Naraz możemy ustawić 16 alarmów w 8 różnych dzwonkach. Osobiście mam już problem z urządzeniami po Bluetooth i wolę kiedy wspierają wifi lub zigbee. Poza tym budzik posiada jeszcze czujnik temperatury oraz wilgotności.

Xiaomi Budzik

Ściemniacz od budzika reguluje się automatycznie. Pomiędzy 22:00 a 7:00 rano zmniejsza jasność, żeby nie przeszkadzać w nocy.

Budzik powinien kosztować pomiędzy 30 a 40 złotych. Jeśli pojawi się już w sprzedaży również do Polski, to Was o tym poinformujemy.

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *