Jak wcześniej zapowiadano, Xiaomi oficjalnie zainaugurowało nowy sezon serii energooszczędnych klimatyzacji. Największą zaletą jest „podwójna kontrola temperatury i wilgotności”, którą posiadają. Klimatyzatory są dostępne w modelach 1 HP, 1,5 HP, 2 HP i 3 HP, a ceny zaczynają się od 1 200 zł (~ 320 USD).

Nowy energooszczędny klimatyzator potrafi nie tylko precyzyjnie regulować temperaturę, ale także inteligentnie nawilża. Funkcja podwójnej kontroli temperatury i wilgotności, wykorzystuje precyzyjną regulację temperatury z zakresem kontroli wilgotności 45% ~ 65%, dzięki czemu zmiany wilgotności i temperatury są wygodniejsze.

Jednak funkcja kontroli wilgotności jest odpowiednia tylko w ciepłym i wilgotnym środowisku, aby zmniejszyć i utrzymać komfortową wilgotność powietrza. Obecnie usługi nawilżania nie mogą być świadczone użytkownikom w suchym środowisku. Jeśli pomieszczenie jest zbyt suche, rekomenduje się podłączenie nawilżacza, aby uzupełnić wilgotność powietrza.

Nowy, najwyższej klasy, energooszczędny klimatyzator Xiaomi spełnia standardy najwyższej klasy efektywności energetycznej. W tych samych warunkach, w porównaniu z poprzednikiem oszczędzaokoło 91 stopni energii elektrycznej rocznie.

Ponadto nowy klimatyzator pierwszego poziomu od Xiaomi wykorzystuje sprężarkę inwerterową prądu stałego i obsługuje tryb oszczędzania energii jednym przyciskiem, który może inteligentnie zmniejszyć zużycie energii.

Nowy klimatyzator Xiaomi obsługuje również tryb samooczyszczania z hydrofilowymi żebrami z folii aluminiowej. Automatycznie czyści brud i wykorzystuje filtr antybakteryjny i przeciw pleśni, który jest odświeżający i bezwonny.

Łącząc się z aplikacją Mijia, obsługuje również inteligentne przypomnienia o blokowaniu filtra, sterowaniu głosem przez inteligentny głośnik XiaoAI oraz połączeniu z innymi produktami Xiaomi IoT.

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *