VIOMI nikomu przedstawiać nie trzeba. Nowy model – Viomi SE debiutuje oficjalnie w oficjalnym sklepie Aliexpress. Jeśli poszukujecie nowego robota to dzięki letniej wyprzedaży możecie go dostać w naprawdę świetnej cenie!

Viomi SE to najnowszy robot firmy Xiaomi Viomi, który przychodzi z naprawdę dużymi zmianami. Sam cały czas posiadam odkurzać Viomi S9 i jestem z niego piekielnie zadowolony 😉

Co otrzymujesz w wersji SE?

Viomi SE to pierwszy inteligentny robot czyszczący z nawigacją LDS 2.0 do odkurzania i mopowania. System mopowania Y 2.0, czyli ww jodełkę, to doskonała wydajność czyszczenia na mokro w porównaniu do innych robotów wyłącznie przecierających podłogę. Poza tym, znajdziemy:

  • Zbiornik na wodę 2 w 1 + duży z pojemnikiem na kurz o wielkości 300 ml
  • Wytrzymałą baterie Samsung 3200 mAh
  • Szybkie tworzenie bardziej stabilnych i dokładniejszych map. Robot łatwo radzi sobie w złożonym środowisku.
  • Obsługa wielu języków
  • 2200Pa 15000 obr/min, duża prędkość obrotowa ssania dla szybszego czyszczenia
  • Obsługa Amazon Alexa oraz asystenta Google.
  • Algorytm AI dynamic path + slam poprawia wydajność czyszczenia o 30%
  • 12 zestawów czujników, łatwych do uniknięcia przeszkód

Robot z silnym ssaniem

Robot posiada zmienną siła ssania, którą można kontrolować za pomocą aplikacji Xiaomi Mi Home lub Alexa. Wyprodukowany w Japonii silnik bezszczotkowy Nidec o dużej mocy i dużej wydajności umożliwia dokładne czyszczenie pomieszczenia bez martwych punktów. Dmuchawa zwiększyła prędkość obrotową do 2200 i 15000 obr/min, aby poprawić wydajność czyszczenia.

Bateria 3200 mAh pozwala wyczyścić cały dom za jednym razem. Masz duży dom? Bez obaw, dzięki funkcji ładowania i wznawiania Twoje SE wróci do pracy dokładnie tam, gdzie zostało przerwane. Bateria litowo-jonowa Samsung z Korei Południowej wydłużyła żywotność baterii o 20%, z której można korzystać przez 120 minut na raz.

Bezproblemowe wsparcie posprzedażowe, gwarancja do 5 lat

VIOMI jako czołowa marka Xiaomi Eco-Chain, oprócz wprowadzenia dostępnych robotów czyszczących o wysokiej jakości, dokłada wszelkich starań, aby stworzyć silne i długoterminowe wsparcie posprzedażowe w Europie. Od lat jest to utrapieniem, ponieważ lokalni klienci uważają, że naprawienie prostych problemów jest trudne lub niewygodne.

Oficjalny sklep VIOMI Aliexpress obiecuje zapewnić konsumentom obsługę posprzedażną w krajach europejskich wyłącznie dla modelu Viomi SE. Viomi obiecuje też szybką wysyłkę z lokalnych europejskich magazynów i dostępne online informacje techniczne, porady i wskazówki.

Ponadto gwarantowana jest bezpłatna wymiana na nowy robot odkurzający, gdy konserwacja nie jest dostępna z powodu problemów z jakością, użytkownicy mogą cieszyć się bezproblemowymi warunkami posprzedażowymi tylko wtedy, gdy zamówią robota z oficjalnego sklepu VIOMI Aliexpress.

Prawdziwa gwarancja

Aby zapewnić lepsze wsparcie posprzedażowe, oficjalny sklep VIOMI Aliexpress utworzył centrum obsługi technicznej w dzielnicy przemysłowej Bruchsal, Badenia-Wirtembergia w Niemczech, z własnym magazynem o powierzchni 3000 metrów kwadratowych i biurem o powierzchni 400 metrów kwadratowych. Poza tym dwa inne centra serwisowe, odpowiednio w Niemczech i Polsce, zapewniają natychmiastową reakcję na zgłoszenia naprawcze klientów w Europie.

Upoluj okazję!

VIOMI SE jest już dostępny w oficjalnym sklepie Aliexpress VIOMI, w cenie 269 USD od 21 do 25 czerwca. Obiecują zrealizować zamówienia z magazynów niemieckich lub polskich w ciągu 24h, a paczkę można otrzymać 2-7 dni bez naliczania cła. Dodatkowo dla 360 szczęśliwych klientów będzie ściereczka do mopa lub HEPA jako losowe prezenty.

Kup teraz

Zapraszamy do zakupu produktu na stronach wymienionych poniżej...

Kod: SEUPGRADE -30$

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *