Xiaomi rozpoczyna coroczny Mi Fan Festival (MFF). Festiwal w 2021 roku będzie skupiony wokół tematu „Poznaj możliwości”. Xiaomi zaprosi fanów Mi do dyskusji i dzielenia się z przyjaciółmi i rodzinami swoimi doświadczeniami na temat tego, jak produkty Xiaomi wpłynęły na ich życie.

Globalna promocja rozpoczyna się dzisiaj specjalnymi ofertami o wartości ponad 147 milionów dolarów w oficjalnych autoryzowanych kanałach. Xiaomi współpracuje z ponad 70 platformami internetowymi i 300 partnerami na 59 rynkach, aby dać fanom Mi na całym świecie najbardziej innowacyjne produkty w bardzo dobrych cenach.

Google i Qualcomm

Współtworząc plakaty na MFF 2021 wykorzystano symbol & pokazujący bliską współpracę między Xiaomi i Google, a także między Xiaomi i Qualcomm.

„Xiaomi zawsze stawiało Mi Fanów i użytkowników w centrum wszystkiego, co robimy.
Mi Fan Festival (MFF) to symbol naszej kultury Mi Fan. W tym roku przypada 10. edycja MFF i 11. rok od założenia Xiaomi. Co roku świętujemy ten festiwal razem z fanami Mi, użytkownikami i partnerami z całego świata, aby wyrazić naszą wdzięczność za ich wsparcie – jest ono jednym z kluczowych motorów do dalszych poszukiwań i innowacji. Zapowiadając Redmi Note 10 Pro MFF Special Edition i rozpoczynając serię działań związanych z MFF, mamy nadzieję przekazać naszą wizję marki, aby zapewnić innowacje i inteligentny styl życia dla każdego, a także nasze zobowiązanie, aby zawsze być tam dla naszych Mi Fanów i użytkowników”, powiedział rzecznik Xiaomi.

Redmi Note 10 Pro Mi Fan Festival Special Edition

Na tegorocznym Mi Fan Festival, Xiaomi wprowadza Redmi Note 10 Pro MFF Special Edition z hasłem „Poznaj możliwości”. Smartfon będzie służył jako unikalna pamiątka MFF, którą Mi Fani mogą zabrać do domu.

Redmi Note 10 Pro MFF Special Edition jest dostarczany w opakowaniu o wyglądzie inspirowanym kosmosem. Na froncie pudełka znajduje się obraz astronautów sunących przez galaktyki, reprezentujących Xiaomi i Mi Fanów wspólnie odkrywających nieskończone możliwości.

W pudełku znajduje się również pocztówka Mi Fan Festival z wizerunkiem astronautów Mi Bunny. Na odwrocie pocztówki znajduje się naklejka z motywem Mi Fan Festival.

Wersja Redmi Note 10 Pro w kolorze Gradient Bronze o naturalnym, metalicznym połysku została wybrana na tegoroczny Mi Fan Festival, a ekskluzywna ikona Mi Fan Festival 2021 zostanie nadrukowana z tyłu. Pamiątkowy smartfon będzie sprzedawany w ograniczonych ilościach na całym świecie.

Źródło i zdjęcia: Informacja Prasowa

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *