Chińska firma zapowiedziała właśnie wprowadzenie na globalny rynek zupełnie nowego soundbara. Model Xiaomi Soundbar 3.1ch stanie się częścią ekosystemu Xiaomi Smart Living.

Przedstawiciele chińskiej marki ogłosili nowy sprzęt za pośrednictwem oficjalnego profilu na Twitterze. Z upublicznionych do tej pory informacji wiemy, że soundbar będzie obsługiwał błyskawiczne parowanie NFC. Producent umieścił też na obudowie panel LED sygnalizujący status urządzenia. W górną cześć wkomponowano ponadto fizyczny włącznik i dodatkowe przyciski, w tym klawisze dostosowujące poziom głośności.

Xiaomi Soundbar 3.1ch

fot. Xiaomi

Xiaomi Soundbar 3.1ch zadebiutuje na globalnym rynku

Jeżeli chodzi o brzmienie tego nowego gadżetu, Xiaomi zdecydowało się na zaoferowanie wsparcia dla Dolby Audio oraz DTS Virtual:X sound. O większą wszechstronność zadba dołączony do zestawu bezprzewodowy subwoofer. Xiaomi Soundbar 3.1ch, według zapewnień producenta, charakteryzuje się maksymalną mocą wyjściową na poziomie 430 watów.

Istnieją oczywiście takie punkty specyfikacji technicznej, które do tej pory nie zostały jeszcze przekazane mediom. Nie znamy między innymi liczby oraz rodzajów dostępnych portów, a także pozostałych funkcji soundbara, w tym wersji modułu Bluetooth. Możemy oczekiwać, że sprzęt będzie się mógł pochwalić złączem HDMI, AUX, a także optycznym. 

Xiaomi Soundbar 3.1ch

fot. Xiaomi

Co jeszcze wiemy o nowym gadżecie firmy Xiaomi?

Całkiem prawdopodobne, że Xiaomi Soundbar 3.1ch zostanie wyposażony w uchwyt ścienny umożliwiający jego wygodne przymocowanie w dowolnym miejscu. Na opublikowanych fotografiach przedstawiono gadżet w czarnym kolorze. Czy będzie to jedyna dostępna wersja kolorystyczna? Na ten moment nie wiadomo.

Nie poznaliśmy też ani szczegółów dotyczących cen nowego soundbara firmy Xiaomi, ani dostępności tego sprzętu na światowych rynkach. Wszystkie te informacje zostaną podane przez producenta w późniejszym terminie.

źródło: gizmochina.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *