Xiaomi nie przestaje wypuszczać kolejne wentylatory. Najnowszy produkt Xiaomi celuje bardziej w topową półkę. Urządzenie, które może być wykorzystywane w dwóch opcjach jest aktualnie w sprzedaży w sklepie JD.com.

Jak wszystkie ostatnio, ten wentylator również wykorzystywać będzie technikę naturalnego wiatru. Poza tym ma być bezgłośny i działać na baterie. Mamy zatem wentylator bliższy do wersji Smartmi Fan 2S.

Główną zaletą wentylatora jest możliwość odpięcia stojaka. Tym samym wentylator z urządzenia stojącego na ziemi może się stać wygodnym wentylatorem na biurku. Głowę wentylatora można obrócić o 100 stopni tak, aby wentylował nawet wprost do góry. Poza tym, na boki może się obracać do 120 stopni. Istnieje także opcja włączenia opcja 3D, gdy będzie się obracał w każdą stronę.

W wentylatorze znajdziemy japońskie silnik bezszczotkowy firmy Nidec DC. Dzięki niemu siła wiatru jest duża, ale przy zachowaniu bardzo niskiego hałasu. Chciałbym usłyszeć tą różnicę.

7 ostrzy pracuje nad tym, aby nam było chłodno

Wentylator posiada 7 ostrzy, które pracują nad tym, aby obniżyć temperaturę. Według producenta, wentylator wentyluje cały dom 24 razy na godzinę. Siła wiatru dochodzi do 9 metrów, a wydajność wentylowania to 24.8m³/min.

Bateria starcza na 20 godzin bezprzerwowej pracy. Jego waga to zaledwie 3,7 kg. Wentylatorem można sterować m.in. za pomocą przycisków oraz pilota. Nigdzie nie pisze o Mi Home, ale mam nadzieję, że to przeoczenie.

Jego cena wynosić będzie 112 USD, czyli około 444 zł.

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *