Wanbo T2 Free Projector to budżetowy projektor, który pojawił się na Xiaomi Youpin. Jego największą zaletą jest cena, która wynosi zaledwie 85 USD.

Projektor Wanbo T2 ma źródło światła o natężeniu 150 lumenów i jest kompatybilny z rozdzielczością 1080 pikseli. Urządzenie może wyświetlać filmy na ekranach o rozmiarach od 40 do 120 cali z odległości 1,5 – 3,0 metrów. Projektor wymaga ręcznej regulacji ostrości. Obsługuje również korekcję trapezową w pionie ± 40 °.

Wiadomo, że na projektory ma wpływ pył, zwłaszcza gdy osiada on na obiektywie, powodując czarne plamy na ekranie i słabe rozpraszanie ciepła w części optycznej. Wanbo T2 Free posiada konstrukcję, która może całkowicie wyeliminować wpływ nagromadzonego pyłu na ścieżkę optyczną, a tym samym wydłużyć żywotność projektora.

Wanbo T2 Free Projector jest wyposażony w dwa głośniki 3 W umieszczone po lewej i prawej stronie. Wewnątrz projektora znajduje się również wentylator, który rozprowadza ciepło wewnątrz urządzenia i rozprasza ciepło ekranu LCD z wnętrza urządzenia. Dwa wentylatory w kadłubie kierują przepływem powietrza z tylnej chłodnicy, przedłużając w ten sposób żywotność lampy LED. Przy dobrym rozpraszaniu ciepła żywotność żarówki LED wynosi do 20 000 godzin.

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty