Wanbo T2 Free Projector to budżetowy projektor, który pojawił się na Xiaomi Youpin. Jego największą zaletą jest cena, która wynosi zaledwie 85 USD.

Projektor Wanbo T2 ma źródło światła o natężeniu 150 lumenów i jest kompatybilny z rozdzielczością 1080 pikseli. Urządzenie może wyświetlać filmy na ekranach o rozmiarach od 40 do 120 cali z odległości 1,5 – 3,0 metrów. Projektor wymaga ręcznej regulacji ostrości. Obsługuje również korekcję trapezową w pionie ± 40 °.

Wiadomo, że na projektory ma wpływ pył, zwłaszcza gdy osiada on na obiektywie, powodując czarne plamy na ekranie i słabe rozpraszanie ciepła w części optycznej. Wanbo T2 Free posiada konstrukcję, która może całkowicie wyeliminować wpływ nagromadzonego pyłu na ścieżkę optyczną, a tym samym wydłużyć żywotność projektora.

Wanbo T2 Free Projector jest wyposażony w dwa głośniki 3 W umieszczone po lewej i prawej stronie. Wewnątrz projektora znajduje się również wentylator, który rozprowadza ciepło wewnątrz urządzenia i rozprasza ciepło ekranu LCD z wnętrza urządzenia. Dwa wentylatory w kadłubie kierują przepływem powietrza z tylnej chłodnicy, przedłużając w ten sposób żywotność lampy LED. Przy dobrym rozpraszaniu ciepła żywotność żarówki LED wynosi do 20 000 godzin.

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *