Xiaomi posiada potężną liczbę nawilżaczy, zarówno ultradźwiękowych jak i ewaporacyjnych. Teraz, w formie Crowdfunding, wypuszcza kolejny produkt – MIJIA Pure Smart Humidifier.

Nowy nawilżacz będzie kosztować około 112 złotych, czyli bardzo tanio. W zamian mamy dostać sprzęt, który ma efektywnie zwiększyć wilgotność w pokoju. Nowy nawilżacz Xiaomi ma posiadać innowacyjny sposób nawilżania.

Podwójny obieg

Tym co się chwali Xiaomi jest tzw. podwójny obieg. Całość działa w następujący sposób. Element filtrujący jest spryskiwany wodą, która następnie odparowuje. Cały system dróg wodnych oraz kanałów powietrznych puszcza parę w podwójny obieg – wewnętrzny oraz zewnętrzny.

Obudowa nawilżacza posiada aż 240 otworów, którymi może wydostać się para. Zamiast pary unoszącej się z góry (jak zazwyczaj) mamy tu do czynienia z parą uciekającą otworami dookoła obudowy. Xiaomi chwali się, że można w nim korzystać z wody kranowej, ale radzimy Wam najpierw przeczytać ten artykuł.

Czas działania

Nawilżacz na jednym załadowaniu jest w stanie działać przez 19 godzin. Czy będzie to jakiś nadzwyczajny nawilżacz? Nie sądzę, jestem całkowitym zwolennikiem nawilżacza ewaporacyjnego Xiaomi. Ale kto wie, może będzie z tego coś ciekawego.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *