W ten sobotni poranek mamy dla Was kolejny produkt do opisania. Xiaomi wypuściło bowiem Smart Doorbell 2. Nowy dzwonek do drzwi z funkcją nagrywania tych osób, które do nas przychodzą.

Jeśli interesuje Was w jaki sposób działa tego typu dzwonek to odsyłam Was do naszej recenzji pierwszego dzwonka tego typu od Xiaomi. Nowy dzwonek od Xiaomi jest jednak trochę bardziej nietypowy.

Zgodnie z opisem integruje on wizjer (kuklok 😉 ) w drzwiach ze produktem Xiaomi. Dzwonek posiada również wewnętrzny głośnik. W efekcie będziemy mieć dzwonek, z możliwością spojrzenia przez wizjer, ale również z kamerą. Bardzo ciekawy pomysł, chociaż musiałbym go zobaczyć na żywo.

Smart Doorbell 2

Kamera w dzwonka ma możliwość nagrywania w 1080p, również w szerokim kącie. Kamera ma także możliwość wykrywania ruchu oraz twarzy osób, które do nas przychodzą. Mamy możliwość nagrywania obrazu na karcie sd lub w chmurze.

Jedno ładowanie kamery wystarcza na dwa miesiące działania. Jej premiera odbędzie się 11 marca i będzie kosztować ok. 29 USD.

Źródło i zdjęcia: XiaomiToday

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka smart domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *