Teraz już codziennie będziemy Wam pokazywać nowe sprzęty od Xiaomi, a dlaczego nie? Dawne Xiaomi, praktycznie każdego dnia pokazuję nam coś nowego, wróciło. Dzisiejszy dzień zaczynamy z czteroprzyciskowym włącznikiem do światła oraz bramką Family Center od Xiaoyan.

Czteroprzyciskowy włącznik do światła od Xiaoyan

Przełącznik ścienny Zero FireWire od Xiaoyan jest w stanie kontrolować cztery światła. Wszystkie przyciski obsługują pojedyncze, podwójne i długie naciśnięcia. Funkcje klawiszy można skonfigurować w Mi Homena smartfonie. Przełącznik pozwala nie tylko kontrolować światło w całym mieszkaniu, ale także konfigurować różne scenariusze oświetlenia:

  • Jedno kliknięcie aktywuje scenę „dobranoc”. Kiedy idziemy spać, a światło w domu jest nadal włączone – wyłącz całe oświetlenie jednym dotknięciem.
  • Podwójne kliknięcie, aby przejść do „trybu czytania”. Uwielbiamy czytać przed snem, więc pozostawiamy tylko lampkę nocną.
  • Długie naciśnięcie aktywuje „tryb gotowości” Jeśli wychodzimy z domu, przytrzymujemy przycisk przełącznika przez kilka sekund. System automatycznie wyłączy światła po naszym wyjściu.

Wygląd

Nowy przełącznik jest stylowy i elegancki. Wymiary urządzenia są niewielkie – zaledwie 86 mm na 86 mm. Każdy przycisk ma wbudowaną diodę LED, która wyświetla status przełącznika w czasie rzeczywistym. Miękkie światło wskaźnika pozwala znaleźć przełącznik w ciemności.

Przelącznik jest dostępny w sześćiu kombinacja kolorów: księżycowy biały, złoty, różowy, turkusowy niebieski, ciemnoszary oraz jadeitowy czarny.

Włącznik ma działać ze wszystkimi dużymi systemami, czyli podłączymy go do Google Home, Alexy oraz do Home Kit.

Smart Bramka od Xiaomi

Smart Bramka od Xiaomi ma być rozwiązaniem dla urządzeń ZigBee, kiedy zabraknie nam internetu. Pozwala on na sterowanie urządzeniami bez względu na to, czy jesteśmy w sieci, czy nie. Urządzenie obsługuje aż 300 m^2 i można do niego podłączyć nawet do 100 urządzeń Zigbee.

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka smart domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty