Szczoteczka do zębów to przedmiot, który każdego dnia wkładamy do swojej jamy ustnej. Ważne jest zatem, żeby jak najbardziej zmniejszyć ilość bakterii, które mogą się na niej znajdować. W tym celu Xiaomi wypuściło dyspozytor pasty do zębów ze sterylizatorem.

Dyspozytor ma bardzo prostą zasadę działania. Wkładamy do niego pastę, a on to wykrywa i dawkuje nam jej odpowiednią ilość. Poza tym, za pomocą światła UV, sterylizuje naszą szczoteczkę. Xiaomi twierdzi, że sterylizacja zabija 99,9% bakterii.

Dyspozytor możemy postawić na szafce łazienkowej, a także przytwierdzić go do ściany. Możemy to zrobić zarówno za pomocą kołków jak i taśmy 3M, której do tych czynności używam nagminnie.

Proces sterylizacji rozpoczyna się w momencie, kiedy szczoteczka jest w środku oraz specjalny pojemnik znajduje się na górze dyspozytora. W aplikacji Mi Home możemy sprawdzić jego postęp. Całość zasilana jest na baterię o pojemności 1200 mAh, która powinna wystarczyć na 60 dni dla 3 osobowej rodziny. W pojemniku sterylizacyjnym umieszczono baterię 800 mAh, która powinna wystarczyć na 30 dni.

Dyspozytor kupicie w cenie 69,91 USD na Gearbest.

Źródło i zdjęcia: Xiaomi Today

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka Smart Domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *