Xiaomi jak najbardziej jest w natarciu i mimo, że mamy dopiero początek tygodnia to jeszcze wiele rzeczy w nim zobaczymy od tego chińskiego producenta. Tym razem czas na czujnik do okien przesuwnych.

Dingling to firma związana z Xiaomi, która produkuje inteligentne dzwonki. Teraz możemy poznać jej nowy produkt, czyli czujnik do okien przesuwnych. W wersji smart oraz bez smart.

Wersja bez smart wyłącznie wydaje sygnał alarmowy, gdy wykryje, że okno zostało otwarte w trakcie, gdy był uzbrojony. Dużo ciekawsza jest wersja smart, która łączy się po WiFi (2,4 Ghz) i pojawia się w naszym telefonie. Dzięki temu zawsze będziemy wiedzieć, kiedy otworzyło się nasze okno.

Wymiary czujnika 62,5 mm x 62 mm x 30,8 mm i został on wykonany z tworzywa sztucznego. Nie potrzebuje bramki, aby komunikować się z światem zewnętrznym. Zasilają go dwie baterie AA.

Blokada na okno

Poza powyższym czujnik posiada jeszcze opcję blokady na okno. Jest na tyle szeroki, że nie pozwoli mu się otworzyć. Możemy go zatem wykorzystać nie tylko jako czujnik, ale formę zabezpieczenia. Jedną część naklejamy na szybę, a drugą montujemy na zaczep.

Jego cena w Chinach to około 18 USD i wysyłka rozpocznie się 19 czerwca.

Źródło i zdjęcia: PokolenieSmart.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *