Xiaomi, w partnerstwie ze swoją submarką Viomi dodało kolejny produkt do swojego portfolio. Pokazało bowiem całkowicie nowy oczyszczacz wody – Yunmi S2 600G.

Yunmi S2 600G to bezpośredni następca wcześniej wypuszczonego modelu – S2 400G. Nowy oczyszczacz oferować ma zerowy czas oczekiwania na wypływ wody. W nowej wersji znajdziemy całą masę usprawnień względem poprzedniego modelu.

Nowy model jest teraz wyposażony w metodę filtracji 4 + 1, która oferuje filtrację na poziomie RO-5. Viomi reklamuje jakość wody, która osiąga standard wody butelkowanej. Filtry są dość łatwe do wymiany, a wszystko, co musisz zrobić, to przekręcić i pociągnąć. Filtr może skutecznie zapobiegać szkodliwym substancjom, takim jak bakterie, metale ciężkie i antybiotyki z wody.

Yunmi S2 600G

Za pomocą oczyszczacza można napełnić pełną szklankę wody w zaledwie osiem sekund. Jego poprzednikowi zajmowało to około 10 sekund. Ponieważ cały oczyszczacz został przeprojektowany i ulepszony, poprawiła się także ogólna wydajność wody. Trzyosobowa rodzina powinna być w stanie zaoszczędzić 1460 litrów wody (co odpowiada 2920 butelkom wody) rocznie.

Oczyszczacz nie będzie tani. Jego cena wynosić będzie 286 USD, czyli około 1 100 zł. Aktualnie trwa jednak promocja, która obniża jego cenę o 100 USD, dając nam cenę 186 USD, czyli około 732 zł.

Źródło i zdjęcia: Gizchina

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *