Zegarek z GPS oraz LTE, który powinien się podobać naszemu dziecku to gadżet nad którym warto się zastanowić. Mi Kids Smartwatch to propozycja od Xiaomi. Jest to już trzeci zegarek chińskiego producenta dedykowany najmłodszym.

Wielkość wyświetlacza wynosi 1,3 cala, a rozdzielczość to 240 x 240 pikseli. Zegarek posiada IPX8, czyli można go zanurzyć do głębokości 1 metra. Oznacza to, że dziecko nie będzie musiało go ściągać podczas pływania.

Nad wyświetlaczem wbudowany jest aparat selfie 2 MP, który służyć będzie do wideopołączeń. Zegarek posiada również wbudowany mikrofon. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla którego widzę zastosowanie nawet w normalnych smartwatchach.

Zegarek posiada opcję zarówno WiFi jak i 4G/LTE. Poza tym jest dostępny moduł GPS dzięki któremu zawsze będziemy wiedzieć, gdzie przebywa nasze dziecko. Całość zasilana jest przez baterię 830 mAh, która powinna wystarczyć na 4 dni działania.

Cena zegarka to 225 zł i jest spora szansa, że będzie dostępny międzynarodowy. Smartwatche wśród dzieci to nadal rzadkość, ale Xiaomi może ponownie rozruszać kolejny rynek.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *