Czas na ostatni z czterech produktów Xiaomi, które mogliśmy zobaczyć na wczorajszej konferencji. Xiaomi Mi 11T Lite to wersja odchudzona nowego flagowca Xiaomi. A czym nas może zaskoczyć?

Od kilku dni przeszedłem na wyższy abonament w Orange i w końcu zobaczyłem upragnione 5G przy pasku sygnału. Przekonałem się przy okazji, że Śląsk jest bardzo dobrze pokryty nowa technologią. Zastanawiałem się tylko, ile minie czasu aż większość osób będzie mogła się cieszyć szybszym transferem.

Lekki design, z rozpryskiem kolorów

Ultra cienki smartfon (6,81 mm) waży jedynie 158 gram, mamy więc do czynienia z naprawdę lekkim urządzeniem. Jest to najlżejszy i najcieńszy smartfon jaki dotychczas wyprodukował chiński producent.

Nowy telefon przychodzi do nas w czterech kolorach: czarny trufle, niebieska guma do żucia, brzoskwiniowy róż oraz kompletnie nowy kolor w gamie, czyli śnieżna biel. Śnieżna biel imituje płatki śniegu i wygląda naprawdę interesująco.

Odtwórz prawdziwe kolory, dzięki 10-bitowemu wyświetlaczowi TrueColor

Xiaomi 11 Lite 5G NE wykorzystuje płatki ekran AMOLED o przekątnej 6,55”. Oferuje przy tym pełny Dolby vision, szeroką gamę kolorów DCI-P3 oraz głębię 10-bit True Color. W efekcie dostajemy 1,07 miliarda kolorów na ekranie z bardzo dobrą jakością.

Odświeżanie w telefonie to 90 Hz z dotykowym odświeżaniem 240 Hz dzięki czemu wszystko ma być naprawdę płynne.

Kamera w Xiaomi 11 Lite 5G NE

Jednym z najważniejszych punktów wszystkich telefonów są kamery, a Xiaomi stawia na nie zawsze bardzo mocno. W nowym telefonie znajdziemy potrójny aparat. Główny aparat 64 MP, szerokokątny aparat 8MP oraz 5MP telemakro.

W nocy Xiaomi oferuje swój znany tryb nocny, który znajdziemy zarówno w głównym aparacie jak i w szerokokątnym. Nowy telefon ma wyznaczać nową jakość tzw. “średniaków”. Kamera posiadać będzie opcje One-click AI Cinema, filtry kinowe oraz nowy tryb do prowadzenia Vlogów.

Potężne wnętrze i dobre ładowanie

Wewnątrz telefonu znajdziemy dobrze nam znany Qualcomm Snapdragon 778G 5G, dzięki któremu uzyskamy między innymi upragnione 5G i to w formie Dual. Natomiast całkiem pokaźna bateria, 4 250 mAh, ma być ładowana szybkim ładowanie 33W i wytrzymywać cały dzień działania.

Gdzie go kupicie?

Ten telefon również zakupicie na AliExpress. Znaleźliśmy dla Was ofertę, gdzie telefon jest w cenie 339 euro za wersję 6 + 128 gb oraz 379 euro za wersję 8 + 128 gb. Link do oferty, jak zawsze, pod wpisem!

Kup teraz

Zapraszamy do zakupu produktu na stronach wymienionych poniżej...

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *