Marka Wyze wprowadziła właśnie do swojej oferty nową zewnętrzną kamerę monitorującą o nazwie Wyze Cam Floodlight.

To przewodowe urządzenie kosztuje 85 dolarów, co jest ceną zdecydowanie niższą na przykład od produktu Ring Floodlight Cam Wired Plus. Za ten sprzęt przyjdzie nam bowiem zapłacić niemal 100 dolarów więcej.

Co oferuje kamera Wyze Cam Floodlight?

Kamera monitorująca Wyze Cam Floodlight jest wyposażona w trzy pasywne czujniki podczerwieni PIR (ang. Passive Infra Red), które zapewniają skuteczne wykrywanie ruchu w zakresie 270 stopni. Użytkownik może je włączyć lub wyłączyć w dogodnym dla siebie momencie, a także dostosować zakres ich działania i czułość. Sprzęt oferuje też funkcję wykrywania dźwięków otoczenia.

Wyze Cam Floodlight

fot. Wyze

Urządzenie może się pochwalić dwiema regulowanymi lampami LED o mocy świetlnej 2600 lumenów. Źródła światła wyłączą się automatycznie w momencie wykrycia światła dziennego. Zintegrowana kamera nagrywa w 1080p.

To, co czyni Wyze Cam Floodlight interesującym, to dodatkowy port USB, dzięki któremu podłączymy dodatkową kamerę Wyze Cam v3. Taki zabieg pozwoli nam na monitorowanie znacznie większego obszaru, z dwóch różnych stron budynku. Wyze Cam v3 oferuje między innymi rejestrowanie w nocy kolorowego obrazu o rozdzielczości 1080p.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli nieproszonych gości nie odstraszy intensywny strumień świetlny, z całą pewnością uczyni to wbudowana syrena alarmowa. Jest ona w stanie wyemitować dźwięk na poziomie 105 decybeli. Nowy produkt firmy Wyze obsługuje też dwukierunkowe audio. Dzięki tej funkcjonalności możemy komunikować się z osobami znajdującymi się pod naszym domem.

Wyze Cam Floodlight

fot. Wyze

Firma Wyze oferuje swoim klientom darmowe przechowywanie w chmurze 12-sekundowych materiałów filmowych z dźwiękiem. W tym przypadku chodzi o klipy przechwycone dzięki funkcji automatycznej detekcji ruchu. Klienci, którzy chcą skorzystać z ciągłego nagrywania, muszą zaopatrzyć się w dodatkową kartę microSD. Sprzęt cechuje się odpornością na czynniki atmosferyczne w standardzie IP65.

Wyze Cam Floodlight wymaga oczywiście podłączenia do istniejącej instalacji elektrycznej. Wysyłki urządzenia wystartują w grudniu, a już teraz można zakupić je w przedsprzedaży.

źródło: theverge.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *