Wyze to firma, która coraz bardziej chce zaznaczyć Swoją obecność w świecie Smart Home. Łączy przy tym dwie strategie, produkuje coraz więcej sprzętu i oferuje go w bardzo atrakcyjnych cenach. Do grona jej produktów właśnie dołączyła smart opaska.

Wyze Band ma za zadanie mierzyć naszą aktywność fizyczną, ale również ułatwić sterowanie Smart Domem. Oczywiście najlepiej jest zintegrowana z pozostałymi produktami tej firmy.

Wyze Band nie wyróżnia się funkcjonalnościami. Raczej daje nam wszystko to co już znamy w rozsądnej cenie. Mamy monitor aktywności z informacjami na kolorowym wyświetlaczy, ekran AMOLED, powiadomienia z aplikacji oraz wbudowaną asystentkę. Wszystko to w cenie 25 USD.

Będziemy mogli Alexie wydawać komendy dotyczące naszego smart domu. Wyłącz światła, opuść rolety, uzbrój go itd. Poza tym na opasce znajdować sie będzie panel Smart Home do sterowania naszym domem również dotykowo. Czegoś takie w smart bandzie jeszcze nie widziałem.

Czas działania do 10 dni

Smartband będzie w stanie działać od 10 do 14 dni. Poza tym będzie mógł integrować się z Goole Health i Apple Zdrowie (w kolejsce jest Samsung i Fitbit). Jest wodoodporny i posiada między innymi czujnik tętna. Na ekranie z rozdzielczością 120 x 140 pikseli będzie można odczytywać wiadomości pogodowe i powiadomienia z aplikacji.

Źródło i zdjęcia: Tabliczni.pl, Wyze.com

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka smart domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!

Szukasz promocja na sprzęt Smart Home? Dołącz do grupy z promocjami!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *