W sieci pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające coś, co wygląda na prototyp Apple Watch. Urządzenie jakimś cudem udało się uniknąć zniszczenia i posiada w pełni działające oprogramowanie.

Zdjęcia prototypu Apple Watch zostały odkryte przez konto Apple Demo na Twitterze. Sprzęt jest otoczony obudową zabezpieczającą, która maskuje urządzenie przed oczywistym wyglądem zegarka.

Sprzęt to wersja wcześniejsza niż Digital Crown z dwoma przyciskami po lewej stronie i czymś, co wygląda jak przycisk domowy wbudowany w obudowę. Oprogramowanie pre-watchOS 1.0, a Apple Demo udowadnia, że wewnętrzna kompilacja działa z różnymi zdjęciami przedstawiającymi interfejs użytkownika i nie tylko.

Odwołując się do komputera Apple Lisa z lat 80. XX wieku, Lisa Simpson została nawet użyta jako ikona aplikacji w prototypie Apple Watch dla „Lisa Tester”. Tam też  jest aplikacja „Springboard zoom”, która pokazuje jak wyglądałby ekran główny watchOS.

Powrót do przeszłości z iPhone'm

Pojawiły się również nowe zdjęcia oryginalnego iPhone'a produkowanego wiosną 2007 roku. Pierwszy iPhone został ogłoszony w styczniu 2007 r., A następnie trafił do klientów w czerwcu. Te obrazy przedstawiają ciekawe spojrzenie za kulisy pierwszej rundy produkcji iPhone'a, w tym spojrzenie na interfejs użytkownika używany w procesie weryfikacji.

Źródło i zdjęcia: 9to5Mac


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *