W sieci pojawiła się pełna specyfikacja Mi TV Stick. Ponownie źródłem przecieku jest Gearbest, a tym razem mamy dla Was już pełną specyfikację techniczną tego urządzenia.

Tak jak podejrzewaliśmy Mi TV Stick będzie podobny w możliwościach do Mi Box S. Jedyna różnica to rozmiary, nowe urządzenie Xiaomi ma wielkość Pendrive’a.

Urządzenie napędzać będzie czterordzeniowy procesor Amlogic S905 Y2 wsparty procesorem graficznym Mali-G31. Znajdziemymy w nim 2GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci na dane. Sprzęt będzie wyposażony w port HDMI 2.0, którym podłączymy go do telewizora. Na pokładzie znajdziemy system Android TV wraz z asystentem Google.

Jakość obrazu i dźwięku jaką możemy wyświetlać to 4K z HDR oraz m.in DTS-HD oraz Dolby Stereo. Wśród aplikacji znajdziemy wszystkie najważniejsze jak Netflix, czy HBO Go.

Urządzenie będzie kosztować około 350 złotych przed opodatkowaniem, więc tanio nie będzie…

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

2 myśli na “Wyciekły kolejne informacje o Mi TV Stick

  1. Strohs pisze:

    Zobaczymy ile błędów będzie w jego oprogramowaniu :)). Mi Box S dopiero ok miesiąca temu dostał aktualizację która usuwała parę wkurzających bolączek. np problemy z odtwarzaniem części filmów z Netfliksa co sam na własne skórze doświadczyłem. Hmm WiFi 5GHz i antena umieszczona za telewizorem ( gniazda HDMI są zwykle z tyłu odbiornika) który dodatkowo jest powieszony na ścianie – nie wróżę dalekiego zasięgu temu połączeniu szczególnie w blokach z wielkiej płyty. Pobór mocy niewielki – 5 W – o ile to prawda to może uda się go zasilić z portu USB telewizora.

    1. SmartMe pisze:

      Strohs, ważne uwagi. Zobaczymy jak będzie działać na żywo w jaki sposób Xiaomi to rozwiązało. Zwróciłeś też uwagę na istotny element. Jeśli telewizor ma HDMI z boku to ok, ale jeśli z tyłu i chcemy go powiesić na ścianie to Mi TV Stick tu się nie nada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *