Słuchawki Xiaomi to kwintesencja Xiaomi. Genialna jakość za ułamek ceny. Takie właśnie były Xiaomi Mi Air Pro, ale czas na następcę! Mamy dla Was spory wyciek dotyczących Xiaomi Mi Air 2 Pro!

O słuchawkach Xiaomi popełniliśmy kilka artykułów. Recenzowaliśmy Xiaomi AirDots Pro oraz porównywaliśmy je z wersją S. W sieci pojawiły się teraz informacje o kolejnej generacji słuchawek – Mi Air 2 Pro! I zaoferują nam one naprawdę dużo.

Mi Air 2 Pro są wprost porównywane do AirPods Pro. Co prawda są od nich nieznacznie cięższe, ale dalej powinny dobrze leżeć w uchu. Słuchawki będą posiadały redukcję szumów. Siła redukcji szumów wynosić będzie 35 dB. Słuchawki również wyposażone są w dynamiczną cewkę 12 mm i zapewniają do 7 godzin pracy na baterii z wyłączoną redukcją.

7 godzin działania osiągną jednak tylko przy wyłączonej redukcji szumu. Z włączoną redukcją szumów słuchawki bedą działały przez 5 godzin. Ładowanie słuchawek będzie bezprzewodowe, czyli tak jak w najnowszych słuchawkach Apple.

Słuchawki są wyposażone w funkcję wybudzania głosowego oraz funkcję „trybu przezroczystego”. Opóźnienie dźwięku wynosi 100 ms, a urządzenie obsługuje dekodowanie AAC i LHDC. W poście Weibo nie wyjaśniono funkcji „trybu przezroczystego”, ale cokolwiek to jest, dowiemy się za kilka tygodni.

Premiera za rogiem

Jeśli przecieki nie sprawdzą to nie będziemy musieli długo czekać na słuchawki. Ich premiera przewidziana jest na 13 października tego roku. Oczywiście mowa o Chinach, bo nie wiemy kiedy i czy dotrą oficjalnie do Polski. W każdym razie wyglądają ciekawiej i trzeba będzie je przetestować!


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *